Drevenákrajina.sk

Séria nábytku Feretti

Veľa času trávime pri jedle, domácich úlohách alebo hraním (skladanie puzzle, doskové hry) v jedálni alebo pri kuchynskom stole. Preto stojí za to, aby táto časť aranžmánu bola nielen krásna, ale aj pohodlná. S ohľadom na pohodlie a univerzálnosť spojenia bola vytvorená séria čalúnených stoličiek Feretti.

Čalúnené stoličky - Feretti zapôsobia svojim originálnym štýlom a pohodlím

To, čo robí tento kus nábytku pohodlným, je určite jeho sedadlo a operadlo. Za zmienku stojí sedadlo, ktorého okraj pôsobí dojmom "zmäkčeného rámu", vďaka čomu je model útulnejší a pohodlnejší. Široké operadlo siahajúce až k lopatkám poskytuje optimálnu oporu pre chrbát, najmä pre krížovú a bedrovú oblasť. Mäkké sedadlo a operadlo sú vyplnené penou, ktorá sa prispôsobí telu.

Nenašli sa žiadne výrobky zodpovedajúce vašim kritériám.

Masívny podstavec - dubové alebo bukové stoličky

Čalúnené sedadlo nie je všetko. Chceme zdôrazniť dôležitú úlohu rámu, na ktorom bolo umiestnené. Na jeho výrobu boli použité dva druhy dreva. Staviť môžete na masívne, nadpriemerne odolné dubové drevo, ktoré si svoj bezchybný vzhľad zachová roky. Rovnako ako ekonomický variant, tiež odolný a krásny, a pritom sa tešiaci veľkej obľube.

Stoličky Feretti v škandinávskom štýle

Škandinávska čalúnená stolička je riešením pre Tých, ktorí hľadajú model stoličky do jedálne, obývacej izby a spálne v spoločnosti toaletného stolíka a ďalších domácich i komerčných miestností. Prezrite si širokú škálu farieb, medzi ktorými si určite nájdete to svoje.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium