Drevenákrajina.sk

Biele jedálenské stoly z masívneho dreva

Pomocou jedálenského stola z masívneho dreva vytvoríte teplý priestor s pokojom a harmóniou. Prírodné materiály urobia z každého priestoru . Drevené jedálenské stoly ponúkané v našom internetovom obchode vnesú do Vašej jedálne poriadok a harmóniu. Spoločné jedlá, stretnutia a rozhovory budú prebiehať v príjemnej atmosfére, najmä ak jedálenský stôl skombinujete s obľúbenými doplnkami, ich farbami a dizajnom. Odporúčame tiež biele jedálenské stoly, ktoré zvyšujú dojem čistoty a vytvárajú neutrálny interiér. Táto optická úprava zvyšuje pohodlie a kvalitu relaxácie.

Stoly do jedálne

Dubový Stôl Gavardo s čiernymi oceľovými nohami Dubový Stôl Gavardo s čiernymi oceľovými nohami
Dodávateľ: Gavardo
Jednotková cena: 539,00 €
Skontrolujte viac
Dubový Stôl Siena 180x90 Dubový Stôl Siena 180x90
Dodávateľ: Siena
Jednotková cena: 830,00 €
Skontrolujte viac
  • Novinka
  • Novinka
  • Novinka
  • Novinka

Drevené jedálenské stoly z online obchodu

Náš výrobca dreveného nábytku sa zameriava na dosiahnutie nadčasovej elegancie v kombinácii s univerzálnosťou. Dubové alebo borovicové jedálenské stoly sa dajú kombinovať s mnohými štýlmi, od minimalistických interiérov až po tie bohato a rôzne zdobené, eklektické. Jednoduché a obdĺžnikové modely sú kombinované s návrhmi neobvyklých riešení, medzi ktoré patria napr:

  • zúžené nohy jedálenského stola,
  • zásuvky na valčekových dráhach,
  • možnosť predĺženia hornej časti

Dizajn jedálenských stolov

Biela farba sa veľmi často používa v jedálňach a iných miestnostiach. Pôsobí upokojujúcim dojmom a je ideálny pre špeciálne miesta stretnutí rodiny a priateľov. Napríklad jedáleň s dubovým dreveným jedálenským stolom s bielymi akcentmi je dobrým riešením pre všetkých, ktorí sa radi zabávajú, rozprávajú a vychutnávajú si oslavy okamihu. Biela farba je tiež luxusná a môže byť skvelou vizitkou interiéru. Prezrite si ďalší biely nábytok dostupný v našom online obchode a vytvorte si jedinečný priestor, ktorý bude pre Vás a Vašich blízkych azylom.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium