Drevenákrajina.sk
Čas a náklady na doručenie

 

Náklady na doručenie

 

 

 

Ako prebieha doručovanie Vašej objednávky?

 

Doba realizácie objednávky je vo väčšine prípadov 48 hodín. Podrobné informácie o objednávke nájdete pri každom nábytku v produktovom liste.

Doba realizácie objednávky je čas od prijatia objednávky po odoslanie zásielky na Vami zadanú adresu. Kuriér po vyzdvihnutí Vašej zásielky Vám ju doručí do 48 hodín.

 

Náklady na doručenie sú závislé od formy platby a celkovej hodnoty objednaných produktov. Celá objednávka sa posiela v jednej zásielke a platíte iba jednu cenu za doručenie. Zásielky Štandard je nábytok zasielaný v balíkoch prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Premium s vynesením, je nábytok zaslaný v balíkoch a doručený zákazníkovi spoločne z jeho vynesením.

V prípade objemných kuriérskych zásielok, ako sú zásielky na paletách dlhšie ako 220 cm (platí to pre šatníkové skrine zo série Toskania), môže byť pri jeho vykladaní z dodávkového auta potrebná asistencia zo strany zákazníka.

 

Ak sa na stránke produktu zobrazí informácia informujte ma o jeho dostupnosti, znamená to, že nábytok nie je momentálne k dispozícii. Upozorníme Vás na to, keď bude tento produkt v obchode opäť k dispozícii. Stačí nám zanechať Vašu e-mailovú adresu a my Vám odošleme oznámenie o jeho dostupnosti.

Nie je možné meniť veľkosť nábytku, rovnako ako nie je možné vytvárať nábytok na mieru.

 

Vašu objednávku odosielame vo forme balíkov alebo na palete.. V našom obchode môžete nájsť nábytok už zostavený a nábytok určený na samostatnú montáž. Naše oddelenie zákazníckeho servisu sa s Vami spojí a poskytne Vám všetky informácie týkajúce sa doručenia.

 

Môžete využiť služby profesionálnej montáže, ktoré Vám poskytnú naši kvalifikovaní pracovníci. Stačí si vybrať príslušnú položku v nákupnom košíku.

Ak si vyberiete službu z montážou nábytku, dátum odoslania tovaru sa nastaví individuálne. Po odoslaní objednávky sa s Vami bude kontaktovať naše logistické oddelenie.

 

V prípade nejasností sa prosím obráťte na naše predajné oddelenie +421 951 701 793. Radi Vám odpovieme na Vaše prípadné otázky a rozptýlime všetky Vaše pochybnosti. Sme Vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00.

 

Vo všetkom, čo robíme, vyžadujeme od samých seba tie najvyššie štandardy. V každej fáze našej práce sa snažíme o dokonalosť.

Neustále plníme očakávania a potreby každého klienta, prikladáme veľký význam spokojnosti s našimi službami. A radi by sme Vám všetky tieto štandardy odovzdali.

 

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium