Drevenákrajina.sk

Séria nábytku Toskania vo farebnej kombinácii biela - medová borovica

Táto séria dreveného nábytku predstavuje vyváženú kombináciu bielej farby s prvkami prírodného dreva v medovom odtieni borovice a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia nenáročné riešenia. Pri výrobe používame drevo z racionálneho lesného hospodárstva, naša činnosť nepoškodzuje prírodné prostredie, pretože sa vysádzajú nové stromy. Používame kvalitné suroviny, vďaka ktorým je toskánsky nábytok odolný a vyniká estetickým vzhľadom.

Ako výrobca dreveného nábytku pripravujeme kolekcie, ktoré vyhovujú aj tým najnáročnejším. Použitý materiál, prírodné borovicové drevo, je nadčasový. Biely nábytok vnáša do interiéru poriadok, teplo, harmóniu a veľké pohodlie. Keď si ním zariadite spálňu, jedáleň alebo obývaciu izbu, budete sa každý deň tešiť z výnimočného usporiadania.

Toskania biela - medová borovica

Skriňa 2D so zásuvkami, borovica, farba biela, séria Toskania Skriňa 2D so zásuvkami, borovica, farba biela, séria Toskania
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 1 140,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Zostava nábytku z borovicového dreva do spálne Toskania Zostava nábytku z borovicového dreva do spálne Toskania
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 1 500,00 €
zestaw
Skontrolujte viac
  • Novinka

Objavte našu kolekciu dreveného nábytku z bielej borovice

Vytvorili sme sériu dreveného nábytku Toscania inšpirovanú talianskym regiónom, plnú teplých farieb, prirodzenosti a oslavy príjemných chvíľ. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia útulný interiér s nadčasovým charakterom. Dodávame krásny biely toskánsky nábytok v módnom odtieni medovej borovice. V našej ponuke nájdete:

  • drevené postele,
  • drevené skrine,
  • drevené komody,
  • drevené bielizníky,
  • drevené nástenné police.

Všetok nábytok má priestranné zásuvky a dostatok miesta na uloženie akýchkoľvek predmetov, ako je oblečenie, doplnky, knihy, zakladače a iné pomôcky. Starostlivosť o toskánsky drevený nábytok je veľmi jednoduchá a nevyžaduje si používanie špecializovaných chemikálií. Potrebujete len mäkkú, vlhkú handričku (napr. z mikrovlákna), ktorá účinne odstráni prach bez poškriabania povrchu.

Pozývame Vás, aby ste si prezreli celú kolekciu, a ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na pracovníkov nášho internetového obchodu, ktorí vám poradia.

Toskania - drevený nábytok nielen pre minimalistov

Nábytok z bielej borovice Toskania je ideálny do rustikálnych, minimalistických interiérov, ale je len na Vás, ako si priestor zariadite. Vytvorili sme všestrannú sériu, ktorá sa bude dobre hodiť aj do dizajnových, moderných priestorov, len potrebujete správne príslušenstvo. Výberom toskánskeho nábytku si môžete byť istí, že kupujete tovar prepracovaný do najmenších detailov. Je to jasná voľba pre ľudí, ktorí si cenia kvalitu a solídne spracovanie.

Nábytok z borovicového dreva zo série Toskania vo farebnej kombinácii biela s povrchovou úpravou medová borovica zaujme svojím prirodzeným, nadčasovým dizajnom.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium