Drevenákrajina.sk

Séria nábytku Varese z prírodného dubového dreva

Návrh interiéru takmer hotový? Zostáva už len pár akcentov, ktoré stoja za to zaviesť do interiéru? Možno už nepotrebujete pevné, drvivé konštrukcie, ale niečo ľahké, štýlovo úsporné, čo sa hodí takmer do každého interiéru? Kolekcia Varesa sa skladá z priestorových a vizuálne ľahkých prvkov zhromaždených v dvoch sadách. Sada dubových políc a sada dubových konferenčných stolíkov bude jemnou bodkou nad "i" v loftovom, rustikálnom a scandi usporiadaní.

Varese

Drevená polica 3ks, dub, farba prírodný dub, séria Varese Drevená polica 3ks, dub, farba prírodný dub, séria Varese
Dodávateľ: Varese
Jednotková cena: 170,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka
Konferenčný stolík 2ks, dub, farba prírodný dub, séria Varese Konferenčný stolík 2ks, dub, farba prírodný dub, séria Varese
Dodávateľ: Varese
Jednotková cena: 140,00 €
Skontrolujte viac
  • Novinka

Dubové police a drevené stolíky - krásny akcent v aranžmánoch

Na výrobu prvkov bol použitý prírodný dub. Čo hovorí v jeho prospech? Vysoká pevnosť, odolnosť a stabilita, ktoré dobre funguje pre také ľahké a ekonomické projekty. Ďalšou výhodou je jeho pôsobivý vzhľad. Namiesto lakovania bolo rozhodnuté použiť proces olejovania, ktorý zvýraznil nerovnomerné zrná a suky. Vďaka zlatistej farbe vyzerá dubový nábytok naozaj skvele v spoločnosti bielej, prírodného duba a čiernej, charakteristické pre moderné a pôdne usporiadanie.

Kolekcia Varese ozdobí každý interiér

Pretože kolekcia obsahuje sadu konferenčných stolíkov a nástenných políc, môžete vytvoriť mnoho aranžmánov. Všetky tri police môžete zavesiť vedľa seba, rozhádzať ľubovoľne po miestnosti, ale aj jednotlivo zavesiť. Podobne konferenčné stolíky do obývacej izby môžu stáť všetky pohromade, v centrálnej časti obývacej izby, ale aj na oboch stranách obývacieho nábytku alebo každý samostatne, najväčší stôl pri pohovke, najmenší pri kresle. Existuje mnoho konfigurácií.

Ďalší nábytok nájdete na www.drevenakrajina.sk. Odporúčame skontrolovať si všetky dostupné kolekcie, z ktorých si určite vyberiete tú pravú pre Váš byt.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium