Drevenákrajina.sk

Séria nábytku Orbetello vo farbe dubu

Séria drevených stolov Orbetello je ideálnym riešením pre Váš dom a byt. Modernosť, nadčasovosť a originálny dizajn sú jednoznačne charakteristickými znakami série Orbetello. Bez ohľadu na štýl vášho interiéru budú drevené konferenčné stolíky neoddeliteľnou súčasťou Vašej obývačky.

Séria nábytku Orbetello je celá vyrobená z dubového dreva. Pevná konštrukcia a kvalita spracovania nášho nábytku zaručí jeho používanie po mnoho rokov.

Okrúhle a oválne drevené stoly Orbetello dokonale zapadajú do súčasných trendov. Drevené dubové stoly z rovnakej kolekcie môžete kombinovať a vytvoriť tak moderný dizajn. Menšie a väčšie dubové stoly zo série Orbetello tvoria celok v usporiadaní Vášho domáceho priestoru.

Orbetello

Okrúhly rozkladací dubový stôl Orbetello 90 cm do 190 cm Okrúhly rozkladací dubový stôl Orbetello 90 cm do 190 cm
Dodávateľ: Orbetello
Jednotková cena: 628,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Okrúhly rozkladací dubový stôl Orbetello 110 cm do 210 cm Okrúhly rozkladací dubový stôl Orbetello 110 cm do 210 cm
Dodávateľ: Orbetello
Jednotková cena: 840,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka
  • Novinka

Drevený stôl zo série Orbetello

Drevený stôl je vyrobený z masívneho dubového dreva, ktoré zaručuje odolnosť nábytku a jeho vynikajúcu kvalitu. Jeho prirodzený vzhľad umocňuje nielen drevo, ale aj ekologický náter vo farbe duba. Drevo tak môže prirodzene dýchať a starnúť.

Odteraz si svoje miesto nájde aj Vaša ranná šálka kávy alebo diaľkový ovládač televízora. Dubový stôl sa osvedčí ako praktický kus nábytku, na ktorý môžete odložiť drobné predmety dennej potreby. Na drevenú dosku môžete položiť aj občerstvenie alebo knihu, ktorú práve čítate. Ak si radi vystavujete svoje vzácne pamiatky, môžete ich jednoducho umiestniť na náš stolík Orbetello. Skvele na ňom bude vyzerať aj váza s kvetmi.

Výnimočná estetika a pohodlie drevených dubových stolov

Drevené stolíky vyzerajú skvele v kombinácii s iným nábytkom v dubových odtieňoch, ale aj ako elegantný doplnok iných kolekcií.

Vďaka neutrálnym farbám a originálnej kombinácii štýlov sa dubový nábytok Orbetello hodí do mnohých interiérov. Nábytok z dubového dreva zo série Orbetello vo farebnom odtieni dub zaujme svojím prirodzeným, nadčasovým dizajnom.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium