Drevenákrajina.sk

Knižnice do obývacej izby

Dubové knižnice do obývačky sú nielen praktickým spôsobom skladovania, ale aj miestom na vystavenie dôležitých dekorácií v obývacej izbe. Ak túžite po nadčasovej elegancii a štýle, vyberte si dubovú knižnicu, ktorá je dostupná v internetovom obchode Drevenákrajina.sk. Vytvárame nábytok pre ľudí, ktorí oceňujú prírodné drevo v interiéri a klasický štýl. Knižnice na knihy majú nastaviteľné police, takže si ich môžete prispôsobiť svojim individuálnym potrebám. Jemná povrchová úprava knižnice zvýrazňuje krásu borovicového dreva. Máte už iný nábytok? Dubové knižnice do obývačky senzačne zvýraznia krásu každého interiéru a ich univerzálny dizajn sa hodí do moderných interiérov aj k klasickému drevenému nábytku.

Knižnice do obývacej izby

Knižnica, borovica, farba biela - dub, séria Marone Kids Knižnica, borovica, farba biela - dub, séria Marone Kids
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 540,00 € 675,00 €
Skontrolujte viac
  • zľava
Knižnica, borovica, farba biela, séria Toskania Knižnica, borovica, farba biela, séria Toskania
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 425,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Knižnica, borovica, farba medová borovica, séria Toskania Knižnica, borovica, farba medová borovica, séria Toskania
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 425,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Regál závesný, dub, farba prírodný dub, séria Arezzo Regál závesný, dub, farba prírodný dub, séria Arezzo
Dodávateľ: Arezzo
Jednotková cena: 335,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka

Knižnice do obývačky z masívnej borovice

Naše knižnice do obývačky sú vyrobené z prírodného borovicového dreva a natreté bielou farbou, ktorá nezakrýva krásu dreva. Na našich borovicových knižniciach do obývačky si všimnete štruktúru a detaily, vďaka ktorým je každá knižnica do obývačky iná. Je to nábytok, ktorý uspokojí Tých, ktorí hľadajú klasickú eleganciu, milovníkov provensálskeho štýlu a odolného dreveného nábytku do obývačky. Naše knižnice do obývačky z borovicového dreva boli vyrobené s maximálnym dôrazom na detail, aby sa zabezpečila ich trvanlivosť na dlhé roky. Vďaka bielej farbe knižníc a nadčasovému dizajnu môžete knižnice ľubovoľne rozmiestniť a v priebehu rokov ich kombinovať s rôznym nábytkom. Knižnica z bielej borovice je kúpou na mnoho rokov.

Ako zariadiť knihovňu v obývacej izbe?

Knižnica je klasický kus nábytku na uskladnenie, ale v obývacej izbe stojí za to venovať osobitnú pozornosť jej usporiadaniu. Knihy, CD a časopisy môžete ľahko uložiť do borovicovej knižnice. Knižnica je umiestnená v reprezentatívnej miestnosti, kde prijímame hostí, mala by mať aj dekoratívnu funkciu. Borovicová biela knižnica môže byť skvelým miestom na vystavenie krásnych predmetov, zbierkových predmetov a riadu. Knižnicu v obývačke môžete rozdeliť na zóny, niektoré police môžete využiť na úložné priestory, napríklad estetické koše, a iné na fotorámiky, črepníkové kvety alebo spomienky na dovolenku. Knižnice do obývačky nám umožňujú vytvoriť si ľubovoľné usporiadanie podľa Vašej povahy a vkusu.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium