Drevenákrajina.sk

Botník, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 349,00 € 349.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený botník z masívu borovice Belluno Elegante

Nedeľa večer, čas pre návštevu hostí. Zrazu sa Vaša chodba zaplní niekoľkými pármi topánok, takže nie je možné prejsť od vchodových dverí do obývačky. Ak je to váš prípad, máme pre vás riešenie, malý praktický botník, do ktorého sa zmestia Vaše topánky a dokonca aj výrobky na starostlivosť o obuv. Znie to zaujímavo?

FRÉZOVANÁ DOSKA - krásna frézovaná borovicová doska sa dokonale hodí k provensálskemu štýlu. Je vyrobená z fínskej borovice. Dokonale podčiarkuje charakter nábytku, ktorým je botník Belluno Elegante.

KOVOVÉ RUKOVÄTE - kovové rukoväte zo starého striebra sú charakteristické pre škandinávsky aj provensálsky štýl. Dodávajú nábytku šarm. Budú mimoriadne praktickou a zároveň pohodlnou dekoráciou.

DEKORATÍVNY PODSTAVEC - celý nábytok stojí na pevnom a masívnom drevenom podstavci. Hodí sa k ostatným kúskom kolekcie Belluno Elegante. Podopiera celú konštrukciu a korunuje nábytok estetickou úpravou.

Univerzálny a praktický drevený botník na topánky do predsiene alebo chodby

Biely dvojdverový botník z borovicového dreva zo série Belluno Elegante je mimoriadne univerzálny kus nábytku. Možno ho úspešne použiť v rôznych miestnostiach. Môžete ho použiť aj v malej obývačke ako televíznu komodu alebo šatníkovú skriňu. Môžete ho použiť aj v predsieni, stačí nad neho zavesiť stojan na zrkadlá Belluno Elegante. Nemusíte sa obmedzovať len na jednu farebnú verziu. Neváhajte ho kombinovať s nábytkom Belluno Elegante s dubovými alebo orechovými doskami. Ak chcete svojmu interiéru dodať jedinečný charakter, skúste skombinovať botník s nábytkom z iných kolekcií.

Pevný materiál a elegantný dizajn

Malý, nenápadný, ale veľmi funkčný. Je v súlade s ostatným nábytkom v kolekcii, udržiavaným v provensálskom štýle. Vyrobený z fínskeho borovicového dreva, natreté teplou bielou farbou (RAL 9010), večne módne a vhodné pre mnohé farebné kombinácie. Vrchná časť s nádhernou 5 cm hrubou vrchnou doskou, frézované dvierka, spodný podstavec vyrezávaný a kovové úchyty v striebornej farbe tvoria jeden celok.

Ako sa správne starať o borovicový nábytok

Ak máte drevený nábytok, mali by ste sa oň riadne starať. Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu. Neumiestňujte nábytok do blízkosti vykurovacích zariadení a prvkov, ako sú radiátory, vetracie otvory a teplovzdušné ventilátory. Na čistenie nábytku nepoužívajte hrubé handričky ani čistiace prostriedky. Namiesto toho použite bavlnenú handričku a čistú vodu. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Technické údaje

Šírka 112 cm
Výška 53 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 30 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium