Drevenákrajina.sk

Botník, dub, farba prírodný dub, séria Gialo

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 238,00 € 238.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Gialo
Kód produktu: 2SGIA13

Technické údaje

Šírka 81 cm
Výška 40 cm
Hĺbka 30 cm
Materiál Dub
Séria nábytku Gialo
Farba Dubová
Povrch Polomatný
Dokončenie Olejovanie
Hmotnosť 9 kg
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevený botník z masívu dubu Gialo 

Keď prídete po dlhom dni domov, radi si necháte topánky v predsieni a obujete si mäkké papuče. Pokiaľ sa však Vaša rodina skladá z viacerých členov, môže sa stať, že sa na konci dňa pri vchodových dverách nahromadí veľké zhromaždenie rozhádzaných topánok. To nevyzerá dobre, takže botník alebo skrinka na topánky sú nevyhnutným kusom nábytku do každej predsiene. Pokiaľ nepotrebujete veľa miesta na uloženie topánok, máme pre Vás ideálne riešenie - dubový botník Gialo

Praktická kombinácia materiálov - telo botníku je vyrobené z masívneho duba. V spodnej časti nábytku sú priečne kovové tyče, na ktoré si môžete položiť topánky. 

Minimalistický dizajn - jednoduchý a nenápadný dizajn robí z nábytku dokonalý prvok predsiene v škandinávskom alebo industriálnom štýle. Doplňte ho ďalším nábytkom zo série Gialo, napríklad zrkadlom alebo vešiakom, a vytvorte tak ucelený minimalistický priestor. 

Praktické riešenie pre predsieň 

Drevený botník Gialo bol navrhnutý tak, aby Vám poskytoval čo najvyšší komfort pri používaní. Hornú časť botníku je možné použiť ako miesto na odloženie kabelky alebo organizér pre starostlivosť o topánky. Môžete si naň výhodne sadnúť aj pri obúvaní. Kovové stojany na topánky umiestnené niekoľko centimetrov nad zemou umožňujú voľné vysychanie vlhkých podrážok. Ich umiestnenie tiež uľahčuje udržiavanie čistoty v byte - podlahu pod nimi môžete ľahko povysávať a umyť. 

Korpus dreveného botníku je ladený do prírodného dubového odtieňa. Vďaka tomu zostávajú na jeho povrchu viditeľné letokruhy a suky dreva. Vďaka ich prítomnosti je však každý kus nábytku jedinečný – napriek sériovej výrobe nie sú žiadne dva kusy rovnaké. 

Stojan na topánky z prírodného dubového dreva 

Dubový masív je veľmi obľúbený materiál vďaka svojej trvanlivosti a ušľachtilému vzhľadu. Nezabudnite však, že tento materiál vzhľadom na svoj prírodný pôvod podlieha procesom starnutia. V dôsledku toho sa časom zviditeľnia letokruhy a suky dreva. Ide však o normálny a prirodzený proces. Drevo tiež vyžaduje správnu starostlivosť - predovšetkým sa vyhnite hrubým hubkám a čistiacim prostriedkom. Stačí vlhká, mäkká handrička. Dbajte na to, aby bol nábytok umiestnený na rovnom povrchu, mimo dosahu spotrebičov vyžarujúcich teplo. 

Drevený botník zo série Gialo je už zmontovaný. Botník Vám dodáme kompletne zostavený.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium