Dubová stolička Leon s béžovým čalúneným poťahom M11
Štandardná cena:
149,00 €
product unavailable
pridať do zoznamu želaní
Technické údaje
| Šírka | 46,5 cm |
| Výška | 85,5 cm |
| Hĺbka | 50 cm |
| Materiál | Dub - látkové sedadlo |
| Farba | Moly 11 |
| Povrch | Polomatný |
| Dokončenie | Olejovanie |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Gramáž | 380 g/m² |
| Podkladová látka | 100% Polyester |
| Poťahová látka | 100% Polyester |
Popis
Drevená stolička z masívu dubu so sedadlom vo farbe béžovej Leon
Prezentovaná drevená stolička Leon M11 s béžovým sedákom Vám umožní komplexne vybaviť každú jedáleň alebo akúkoľvek miestnosť určenú na posedenie pri stole. Tento model stoličky skvele doplní klasické, moderné, škandinávske a rustikálne interiéry, rovnako ako aj Tie navrhnuté vo vintage štýle.
Najvyššia úroveň komfortu a pohodlia
Dubová masívna stolička s čalúneným sedadlom sa vyznačuje nielen atraktívnym dizajnom, ale aj nadpriemernou kvalitou. O tom svedčí predovšetkým látka použitá na sedák, ktorá má gramáž 380 g/m², čo je vzhľadom na jej decentný a zaujímavý dizajn vynikajúci výsledok. Zloženie je zo 100% polyesteru, čo zaručuje prakticky úplnú pevnosť a odolnosť voči väčšine nepriaznivých podmienok používania, vrátane oderu.
Samotná konštrukcia sa nijako nelíši. Stolička je stabilná, pevná a po krátkom čase používania sa neviknutá, ale naopak zostáva po celú dobu bezpečná.
Stolička, ktorá v sebe spája mnoho výhod
Farba stoličky môže vyzerať rôzne podľa nastavenia Vášho monitora, ale drevená stolička s béžovým sedákom sa vyznačuje teplými farbami, ktoré prispejú k vytvoreniu útulnej atmosféry v každom interiéri. Jednoduchá a na pohľad ľahká konštrukcia nezahltí interiér, čo Vám umožní vytvoriť harmonický jedálenský kút aj v malej miestnosti.
Každý kus nášho nábytku je jedinečný, vyrobený z iného kusu dreva, takže jeho vzhľad sa môže líšiť od vzhľadu na fotografiách.
Snažíme sa verne zobraziť farby, hoci sa môžu vyskytnúť mierne rozdiely v odtieňoch, ktoré okrem iného závisia od rôznych partií dreva, nastavenia monitora.
Súbory na prevzatie: