Drevenákrajina.sk

Komoda 2.1, borovica, farba biela - dub, séria Marone

Dostupnosť: Čakanie na dodanie produktu
Jednotková cena: 415,20 €

Štandardná cena: 519,00 €

415.20
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 519,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.97039
Dodávateľ: Marone
Kód produktu: 2SMAR17

Technické údaje

Šírka 109 cm
Výška 111 cm
Hĺbka 42 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Rukoväť Drevená
Pojazd zásuvky Kolieskový
Počet zásuviek 1 zásuvka
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená komoda 2.1 z masívu borovice Marone

Máte už dosť mestského hluku a státia v nekonečných dopravných zápchach? Snívate o tom, že po týždni v práci odídete na predmestie a strávite víkend v útulnom vidieckom dome, obklopení dreveným nábytkom, prírodnými doplnkami a zeleňou? Čo keby ste si mohli preniesť idylickú atmosféru vidieckej chalupy priamo k Vám domov? Zo sériou rustikálneho nábytku Marone je to možné. Začnite drevenou komodou 2.1.

Masívny materiál - drevená komoda 2.1 je vyrobená z prírodnej fínskej borovice. Použitie tohto materiálu zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči poškodeniu. Môžete si byť istí, že nábytok vám bude slúžiť a zdobiť Váš domov dlhé roky.

Systém tichého zatvárania - zásuvka umiestnená v hornej časti drevenej komody je založená na vodidlách so systémom tichého zatvárania. Toto riešenie zabraňuje blokovaniu. To poskytuje výnimočný komfort pri používaní a chráni nábytok pred nadmerným používaním.

Rustikálna komoda v teplom bielom odtieni

Komoda z masívneho borovicového dreva bola natretá voskom v teplom bielom odtieni. Korpus komody je bielej farby, vrchná časť je v odtieni dubu. Krycia schopnosť farby je 85 %. Vďaka tomu sú pod povrchom viditeľné vlákna a uzly. Ich prítomnosť robí každý kus nábytku jedinečným napriek masovej výrobe. Nábytok má šírku 108,6 cm a výšku 111 cm. Hĺbka hrudníka je 42 cm.

Priestranný a estetický nábytok

Borovicová komoda je mimoriadne priestranná a funkčná. Skladá sa zo širokej zásuvky a dvoch uzavretých skriniek. Môžete ju úspešne použiť v spálni, obývačke alebo jedálni. V závislosti od miestnosti do nej môžete uložiť spodnú bielizeň, oblečenie alebo riad. Na druhej strane, do zásuvky môžete uložiť dokumenty alebo kľúče. Praktickosť a veľká kapacita nie sú jedinými výhodami komody z borovicového dreva Marone. Dôležité sú aj jeho vizuálne vlastnosti. Dvierka komody 2.1 sú zdobené jemnými ševrónmi, ktoré podčiarkujú rustikálny charakter nábytku. Ďalšiu výzdobu tvoria jemné vlysy na čelách zásuviek a hornom paneli. Pevnosť diela narušila jemná rezba na podstavci. Nábytku dodáva ľahkosť. Treba však poznamenať, že komoda nestráca svoju stabilitu.

Drevený nábytok, ktorý ponúkame, sa zasiela v balíkoch. Sú určené na vlastnú montáž. K zásielke prikladáme návod na použitie a sadu potrebného montážneho príslušenstva. Pri kúpe nábytku si môžete dodatočne objednať službu montáže. Kontaktujte nás pre podrobnosti.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium