Drevenákrajina.sk

Komoda 2.1, borovica, farba biela - dub, séria Marone

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru po 20.02.2023
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 519,00 € 519.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda 2.1 z masívu borovice Marone

Máte už dosť mestského hluku a státia v nekonečných dopravných zápchach? Snívate o tom, že po týždni v práci odídete na predmestie a strávite víkend v útulnom vidieckom dome, obklopení dreveným nábytkom, prírodnými doplnkami a zeleňou? Čo keby ste si mohli preniesť idylickú atmosféru vidieckej chalupy priamo k Vám domov? Zo sériou rustikálneho nábytku Marone je to možné. Začnite drevenou komodou 2.1.

Masívny materiál - drevená komoda 2.1 je vyrobená z prírodnej fínskej borovice. Použitie tohto materiálu zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči poškodeniu. Môžete si byť istí, že nábytok vám bude slúžiť a zdobiť Váš domov dlhé roky.

Systém tichého zatvárania - zásuvka umiestnená v hornej časti drevenej komody je založená na vodidlách so systémom tichého zatvárania. Toto riešenie zabraňuje blokovaniu. To poskytuje výnimočný komfort pri používaní a chráni nábytok pred nadmerným používaním.

Rustikálna komoda v teplom bielom odtieni

Komoda z masívneho borovicového dreva bola natretá voskom v teplom bielom odtieni. Korpus komody je bielej farby, vrchná časť je v odtieni dubu. Krycia schopnosť farby je 85 %. Vďaka tomu sú pod povrchom viditeľné vlákna a uzly. Ich prítomnosť robí každý kus nábytku jedinečným napriek masovej výrobe. Nábytok má šírku 108,6 cm a výšku 111 cm. Hĺbka hrudníka je 42 cm.

Priestranný a estetický nábytok

Borovicová komoda je mimoriadne priestranná a funkčná. Skladá sa zo širokej zásuvky a dvoch uzavretých skriniek. Môžete ju úspešne použiť v spálni, obývačke alebo jedálni. V závislosti od miestnosti do nej môžete uložiť spodnú bielizeň, oblečenie alebo riad. Na druhej strane, do zásuvky môžete uložiť dokumenty alebo kľúče. Praktickosť a veľká kapacita nie sú jedinými výhodami komody z borovicového dreva Marone. Dôležité sú aj jeho vizuálne vlastnosti. Dvierka komody 2.1 sú zdobené jemnými ševrónmi, ktoré podčiarkujú rustikálny charakter nábytku. Ďalšiu výzdobu tvoria jemné vlysy na čelách zásuviek a hornom paneli. Pevnosť diela narušila jemná rezba na podstavci. Nábytku dodáva ľahkosť. Treba však poznamenať, že komoda nestráca svoju stabilitu.

Drevený nábytok, ktorý ponúkame, sa zasiela v balíkoch. Sú určené na vlastnú montáž. K zásielke prikladáme návod na použitie a sadu potrebného montážneho príslušenstva. Pri kúpe nábytku si môžete dodatočne objednať službu montáže. Kontaktujte nás pre podrobnosti.

Technické údaje

Šírka 109 cm
Výška 111 cm
Hĺbka 42 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Rukoväť Drevená
Pojazd zásuvky Kolieskový
Počet zásuviek 1 zásuvka
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium