Drevenákrajina.sk

Komoda 2.4, borovica, farba grafit - dub, séria Marone

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 779,00 € 779.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Technické údaje

Šírka 209 cm
Výška 88 cm
Hĺbka 42 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Grafit - dub
Farebný odtieň RAL 7012
Farebné krytie 95%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Drevená
Pojazd zásuvky Kolieskový
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 4 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 58 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená komoda 2.4 z masívu borovice Marone

Drevená komoda v grafitovej farbe zo série Marone je priestranný a praktický kus nábytku do obývačky alebo jedálne. Nábytok ľahko pojme rôzne druhy predmetov, ktoré potrebujete uložiť, ako napríklad riad, jedálenský servis, kávový a čajový servis. Dobre poslúži aj ako domáci bar. Okrem toho zvýši atraktívnosť priestoru svojím inovatívnym dizajnom.

Komoda z masívneho dreva 2.4 je vybavená dvoma priestrannými zásuvkami a štyrmi skrinkami. Hornú časť komody tvorí široká stolová doska, ktorá je ideálna na prezentáciu dekoratívnych doplnkov, ako sú zarámované fotografie, kvety alebo svietniky.

Komoda je natretá vodou riediteľnou farbou, pod ktorou je mierne viditeľná prirodzená, ušľachtilá štruktúra dreva. Úchyty zásuviek a skriniek majú podobu ozdobných gombíkov. Vrchná časť si zachováva svetlý dubový odtieň, ktorý ladí s farbou úchytiek. Prírodné drevo vyzerá skvele v kombinácii s elegantnou tmavosivou farbou.

Komoda z masívneho dreva 2.4 do obývačky

Nábytok z masívneho dreva je najkvalitnejší na trhu s nábytkom. Zákazníci si radi vyberajú drevený nábytok do obývačky pre jeho elegantný vzhľad a vysokú odolnosť voči opotrebovaniu a poškodeniu. Masívne borovicové drevo je tvrdé, pevné a odolné. Časom dokonca získava na rafinovanosti a príťažlivosti. Vďaka svojej odolnosti voči oderu a mechanickému poškodeniu sa oplatí vybrať si drevený nábytok aj do jedálne a kuchyne. Nábytok z masívneho borovicového dreva vďaka svojim vlastnostiam zlepšuje kvalitu vzduchu v domácnosti. To má pozitívny vplyv na zdravie členov domácnosti, najmä tých, ktorí trpia alergiami.

Grafitový nábytok do obývačky

Tmavá komoda v grafitovom odtieni dokonale doplní jednoduché, minimalistické a škandinávske usporiadanie, ktoré sa dokonale spája s všadeprítomnou čiernou a bielou. Grafitový drevený nábytok sa hodí aj k farbám s rôznym stupňom sýtosti. Tmavá farba zohreje chladný interiér a zútulní ho.

Starostlivosť o nábytok z masívneho dreva

Pri výbere dreveného nábytku majte na pamäti, že podlieha prirodzenému procesu starnutia. Okrem toho si vyžadujú primeranú starostlivosť, takže by sa nemali používať silné čistiace prostriedky alebo hrubé tkaniny, pretože môžu spôsobiť zmenu farby alebo poškodenie povrchu nábytku. Odporúča sa, aby nábytok nebol vystavený priamemu UV žiareniu a aby nebol umiestnený v blízkosti vykurovacích zariadení.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium