Drevenákrajina.sk

Komoda 3D sklo, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 535,50 €

Štandardná cena: 595,00 €

535.50
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 515,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.96083
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL001B/D

Technické údaje

Šírka 130 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 3 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 36 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená komoda 3D z masívu borovice Belluno Elegante 

Predstavte si svoj domov plný krásneho nábytku s vôňou lesa, ktorý Vám budú hostia ticho závidieť. Vďaka nám sa táto vízia môže stať skutočnosťou. Naša trojdverová komoda Belluno Elegante z bieleho dubového dreva s vrchnou doskou vo farbe duba je ako zo sna. Biela drevená komoda má dve zásuvky a tri skrinky ukryté za frézovanými dvierkami. Nečakajte a presvedčte sa sami. 

DREVENÁ DOSKA - masívna frézovaná horná časť tejto komody je najdôležitejším prvkom. V súlade s najnovším dizajnom sa vrchná doska z borovicového dreva vo farbe dubu nádherne kombinuje s teplou bielou farbou komody. 

TICHÉ ZATVÁRANIE - biela drevená komoda je vybavená systémom Hettich, ktorý zabraňuje buchnutiu zásuviek. 

OZDOBNÝ SOKEL - spodný sokel s jemnou vlnkou dodáva tejto krásnej komode šarm. 

FRÉZOVANIE - provensálska komoda musí mať ozdobné frézovanie. Čelá dvierok a zásuviek sú zdobené početnými rezbami.  

Praktický systém skladovania 

Každý má veci, na ktoré je hrdý a chce ich čo najviac vystavovať, a veci, ktoré radšej hosťom neukazuje. Len sa zamyslite: príde k Vám svokra alebo klebetnica a Vy im nechcete ukázať svoje obľúbené, hoci trochu obnosené uteráky? To už nie je problém. Biela komoda Belluno Elegante s vrchnou doskou v dubovom odtieni Vám vďaka svojmu veľmi praktickému usporiadaniu poskytne priestor na uloženie každodenných vecí aj na vystavenie tých najobľúbenejších a najkrajších. Trojdverová drevená komoda je vyrobená z najkvalitnejšieho dreva fínskej borovice, vďaka čomu je odolná a pevná. Jej farba v teplom odtieni bielej a dubovej dokonale zapadne do každej miestnosti.  

Borovicová komoda v provensálskom štýle 

Táto drevená komoda má dve priestranné zásuvky s guličkovými bežcami Quadro. Sú to najlepšie bežce, ktoré zabraňujú búchaniu a pohybujú sa veľmi ticho a jemne, takže sa postarajú o Váš drevený nábytok. Okrem nich má komoda aj tri skrinky rozdelené jednotlivými policami. Dve zo skriniek sa zatvárajú pevnými krídlami, jedna skleneným krídlom. Toto usporiadanie umožňuje maximálne funkčné využitie komody Belluno Elegante z borovicového dreva. 

Biela trojdverová komoda s vrchnou doskou vo farbe duba je zdobená atmosférickým frézovaním, ktoré jej dodáva šarm a nadčasovú triedu. Presklené dvierka sú vybavené pántmi, ktoré dodávajú komode ešte zaujímavejší vzhľad. Celok dopĺňajú malé roväte vo farbe starého zlata. Trojdverová komoda Belluno Elegante sa dokonale hodí k ostatnému nábytku zo série Belluno Elegante, ale môže byť aj zaujímavým doplnkom k iným líniám.  

Konzervácia dreveného nábytku 

Pri výbere nábytku z bielej borovice je dôležité zohľadniť prirodzený proces starnutia a skutočnosť, že letokruhy a suky sa časom stávajú viditeľnejšími. Pri údržbe dreveného nábytku treba dbať na to, aby sa na tento účel nepoužívali hrubé handričky a kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium