Drevenákrajina.sk

Polica pre skriňu Ravello 50 cm, dub, farba prírodný dub, séria Ravello

RAVELLO_POLKA_50_ZM.jpg
  • zľava
  • Novinka
Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 45,00 €

Štandardná cena: 60,00 €

45.00
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 60,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.99
Dodávateľ: Ravello
Kód produktu: ZIRAVP50

Technické údaje

Šírka 47 cm
Výška 1,8 cm
Hĺbka 53 cm
Materiál Prírodné dubové drevo
Séria nábytku Ravello
Farba Dubová
Povrch Polomatný
Dokončenie Olejovanie
Hmotnosť 5 kg
Čas montáže 1 osoba 2 min.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená polica pre skriňu Ravello 50 cm z masívu dubu 

Dubová drevená polica 50 cm je dokonalým doplnkom šatníkových skríň zo série Ravello. Tento univerzálny doplnok umožňuje lepšie využiť vnútorný priestor, ktorý je vo vnútri skrine k dispozícii, a udržiavať poriadok v uložených veciach. Štýlovo dokonale nadväzuje na šatníkové skrine z rovnakej série, vďaka čomu je v súlade s ich dizajnom a vytvára harmonickú kombináciu.

Dubová polica do skrine - organizácia s prírodným šarmom

Dubová polica do šatníkovej skrine sa vyznačuje nielen pohodlným používaním vďaka väčšiemu priestoru, ale aj vynikajúcou kvalitou spracovania. Rovnako ako ostatné kusy nábytku zo série Ravello bol aj tento doplnok vyrobený výhradne zo suroviny najvyššej kvality - prírodného dubu, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou, dlhodobou životnosťou a odolnosťou voči väčšine drsných podmienok každodenného používania. Bez vplyvu nie je ani povrchová úprava. Olejovanie výrazne zvyšuje odolnosť celej konštrukcie proti mechanickému poškodeniu a zároveň je povrchová úprava dostatočne pružná, aby nepraskala ani po mnohých rokoch používania. Dôležité je, že ju možno obnovovať a celú policu zušľachtiť. Príslušenstvo dokonale sa hodí ku skriniam Ravello a pri inštalácii nie sú nutné žiadne úpravy, takže jej inštalácia je veľmi jednoduchá.

Drevená polica 50 cm - efektívne usporiadaný priestor v skrini

Drevená polica umožňuje pohodlné a estetické usporiadanie odevov alebo bytového textilu, ktoré sú tak ľahko dostupné. Odevom zloženým do kociek, lôžkovinám alebo uterákom vďaka tomu nehrozí pokrčenie alebo poškodenie. Okrem toho umožňuje polica prispôsobiť šatníkovú skriňu z kolekcie Ravello a vytvoriť tak kus nábytku na mieru, plne personalizovaný a prispôsobený Vašim predstavám.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium