Drevenákrajina.sk

Nočné stolíky do spálne

Spálňa nie je len posteľou, preto tvoríme aj drevené nočné stolíky - biele a v prírodnej farbe dreva. Je to praktický doplnok, ktorý vám umožní odložiť si okuliare, telefón alebo obľúbenú knihu na bezpečné miesto pred spaním. Na výrobu používame iba kvalitné drevo z kvalifikovaného lesného hospodárstva. Vďaka tomu minimalizujeme riziko negatívnych dopadov na životné prostredie, ktoré má dnes pri výrobe nábytku kľúčový význam. Naše biele nočné stolíky vyrábajú špecialisti - vďaka tomu získate precízne zdobený nábytok, ktorý u vás doma zostane mnoho rokov. Prečo je to také dôležité? Nepodporujeme pravidelnú výmenu nábytku, ale zameriavame sa na nadčasové riešenia, ktoré je možné prispôsobiť meniacemu sa štýlu miestnosti.

Belluno Elegante nočný stolík biely Belluno Elegante nočný stolík biely
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 193,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante nočný stolík biely / orech Belluno Elegante nočný stolík biely / orech
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 193,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante nočný stolík biely/dub Belluno Elegante nočný stolík biely/dub
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 193,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Marone nočný stolík Marone nočný stolík
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 166,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Toskania nočný stolík biely Toskania nočný stolík biely
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 140,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Toskania nočný stolík biely/borovica Toskania nočný stolík biely/borovica
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 140,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Toskania nočný stolík morený Toskania nočný stolík morený
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 140,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Nočný stolík - biely spálňový nábytok

Našou prioritou je minimalistický dizajn a prírodné materiály, preto sú nočné stolíky do spálne vyrobené z masívneho dreva, ktoré dodáva ušľachtilý vzhľad. Sú doplnkom aranžovania a praktickým riešením, vďaka ktorému môžete bezpečne schovať predmety, ktoré máte radi po ruke. Náš nábytok do spálne z borovice je náležite chránený - povrch je pokrytý voskom s pokrytím 75% alebo farbou na vodnej báze s pokrytím 85%, vďaka čomu je stále viditeľné jedinečné usporiadanie prsteňov. Všetky detaily sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou, aby vizuálny efekt zapôsobil aj na tých najnáročnejších ľudí. Sme presvedčení, že dokonalý drevený spálňový nábytok je odolný a estetický.

Ako sa starať o drevené nočné stolíky do spálne?

Drevený nábytok je síce trvácny, ale krásny bude iba vtedy, ak sa oň budete správne starať. Naše nočné stolíky sú vyrobené z masívneho dreva, čo znamená, že časom prirodzene starnú, takže textúra dreva bude čoraz viditeľnejšia. Na čistenie povrchu nábytku stačí vlhká a mäkká handrička (nie mokrá!) - mali by ste sa tiež vyhnúť umiestneniu bieleho nočného stolíka v blízkosti vykurovacích zariadení, aby nedošlo k deformácií a zmene farby.

Správna a pravidelná starostlivosť dodá vášmu nábytku ušľachtilý vzhľad po mnoho rokov - z toho vyplýva popularita drevených výrobkov. Moderné nočné stolíky vyrobené z lacných materiálov časom strácajú svoje čaro a jedinečný charakter. V prípade dreva je situácia opačná, vďaka čomu sa nákup skrinky stáva na roky investíciou.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium