Drevenákrajina.sk

Komoda 3.3, borovica, farba biela - medová borovica, séria Toskania

Dostupnosť: Veľké množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 499,00 € 499.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda 3.3 z masívu borovice Toskania

Pri hľadaní ďalšej inšpirácie sme sa riadili súčasnými trendmi vo výrobe nábytku a rozhodli sme sa vytvoriť kombináciu bielej série Toskania s medovou verziou. Skvelým príkladom tejto kombinácie je komoda Toskania 3.3 z borovicového dreva, priestranný kus nábytku určený do obývačky, jedálne a spálne. Dokonale vyplní nedostatok miesta pre veci menších rozmerov, ako by sa zmestili do šatníka alebo skrine na bielizeň. Elegantná, funkčná a zároveň klasická drevená komoda je fantastickým doplnkom každého domu alebo bytu. Táto drevená komoda z prírodnej borovice sa vyznačuje predovšetkým dokonalým spracovaním a originálnym dizajnom, ktorý nemá v iných obchodoch obdobu.

Drevená komoda v bielej farbe - medová borovica

Borovicová komoda bola navrhnutá tak, aby splnila očakávania aj tých najnáročnejších milovníkov dreveného nábytku z borovice. Pri výrobe bolo použité najkvalitnejšie drevo, vďaka čomu je každý kus nábytku trvanlivý a odolný voči poškodeniu. Komoda z borovicového dreva je klasickým riešením na uloženie súkromných vecí, ktoré je lepšie držať mimo dohľadu a dosahu hostí. Ak sa rozhodnete použiť túto komodu v obývacej izbe, bude skvelým miestom na odkladanie ďalšieho riadu, obrúskov, podnosov alebo prostriedkov na údržbu nábytku. Na druhej strane, ak sa jeho miesto ukáže ako spálňa, bude ideálny ako kus nábytku na spodnú bielizeň, tričká, náhradné uteráky. Je len na Vás a Vašom rozhodnutí, kam našu komodu Toskania umiestnite.

Spôsob, ako sa dobre starať o svoj nábytok

Pri výbere dreveného nábytku je dôležité zohľadniť prirodzený proces starnutia materiálu. Pri údržbe dreveného nábytku nepoužívajte hrubé utierky ani kuchynské čistiace prostriedky, môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 140 cm
Výška 88 cm
Hĺbka 43 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Toskania
Farba Biela - medová borovica
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 3 zásuvky
Počet dvierok 3 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium