Drevenákrajina.sk

Stôl, dub, farba prírodný dub, séria Gaia, rozmer 90 x 180 cm

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru 14 - 28 dní
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 790,00 € 790.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený stôl z masívu dubu Gaia

Masívny dubový stôl Gaia 90 x 180 cm je výbornou voľbou pre zákazníkov, ktorí hľadajú elegantný, noblesný a nadčasový nábytok do obývačky, jedálne alebo kuchyne. Tento model stola je plný šarmu, odkazuje k tradičnému štýlu, ale vďaka veľkej univerzálnosti sa hodí do každého interiéru bez ohľadu na usporiadanie. Jednoduchý a geometrický tvar uľahčuje umiestnenie stola na správne miesto a veľká stolová doska poskytuje optimálne množstvo priestoru pre 4-6 osôb.

Drevený stôl z masívneho dreva s vynikajúcimi vlastnosťami

Dubový stôl z masívu je reakciou na rastúce očakávania zákazníkov, pretože bol vyrobený z najkvalitnejších surovín a prepracovaný do najmenších, aj tých úplne neviditeľných detailov. Hlavným dôvodom je materiál - prírodný dub. Táto surovina je vďaka mnohým výhodám tou najlepšou voľbou pre väčšinu milovníkov špičkového nábytku, ktorí vo svojom obore neuznávajú žiadne polovičatosti a kompromisy. 

Prírodný dub je tiež stabilný a pevný, vďaka čomu si zachováva svoj pôvodný tvar a štýl po mnoho rokov intenzívneho používania. Jediná vec, ktorú by ste mali mať na pamäti, je správna starostlivosť o prírodné drevo. Predovšetkým sa vyhnite silným čistiacim prostriedkom a hrubým materiálom. Použite vodu a mäkkú utierku z mikrovlákna, ktorá nepoškodí povrch nábytku.

Jedinečný dubový stôl do jedálne, ktorý Vás priblíži prírode

Dubový stôl Vám priblíži prírodu a umožní Vám s ňou komunikovať každý deň. Vyznačuje sa starostlivým spracovaním s dôrazom na najmenšie detaily a nepravidelné zrná a suky viditeľné na jeho povrchu zdôrazňujú jeho jedinečnosť. Okrem starostlivého výberu materiálu stojí za pozornosť aj farebné prevedenie obývacieho stola. Teplý zlatistý odtieň dubu (v závislosti od nastavenia obrazovky alebo monitora Vami používaného zariadenia) navyše vnáša do každého interiéru útulnosť a rodinnú atmosféru.

Technické údaje

Šírka 90 cm
Výška 75 cm
Dĺžka 180 cm
Hrúbka vrchnej dosky 2 cm + 2 cm
Materiál Prírodné dubové drevo
Farba Dubová
Povrch Polomatný
Dokončenie Olejovanie
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium