Stôl na kovových nohách, dub, farba prírodný dub, séria Caserta, rozmer 90 x 180 cm
Technické údaje
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 78 cm |
| Dĺžka | 180 cm |
| Hrúbka vrchnej dosky | 4 cm |
| Materiál | Prírodné dubové drevo - kov |
| Farba | Dubová |
| Povrch | Polomatný |
| Dokončenie | Olejovanie |
| Hmotnosť | 65 kg |
| Čas montáže | 2 osoby 2 hod. |
| Záruka | 24 mesiacov |
Popis
Drevený stôl na kovových nohách z masívu dubu Caserta
Masívny dubový stôl Caserta 90 x 180 cm je skvelým doplnkom interiéru, kde je kladený zvláštny dôraz na detaily a kvalitný nábytok. Tento model stola bol navrhnutý v súlade s trendmi a perfektne sa hodí do každého aranžmánu bez ohľadu na dominantný štýl. Čierne kovové nohy sa snúbia s teplým odtieňom drevenej dubovej dosky, ktorá pôsobí príjemným kontrastom. Vďaka týmto farbám vyzerá loftový stôl krásne v každom interiéri a ľahko sa kombinuje s ďalším nábytkom.
Dubový stôl najvyššej kvality Caserta
Dubový stôl na kovových nohách je vyrobený z kvalitného dubového dreva, ktoré je jednou z najčastejšie používaných surovín v nábytkárskom priemysle. Jedná sa o ušľachtilý materiál, ktorý zaručuje dlhodobú odolnosť proti poškodeniu a taktiež spoľahlivosť a stabilitu.
Drevený stôl s dubovou doskou je veľmi pevný a odolný, čo z neho robí skvelú investíciu. Kovové nohy chránia nábytok a poskytujú pevnú oporu, ktorá bude v skvelom stave po mnoho rokov.
Stôl s dubovou doskou a kovovými nohami - doplnok loftového priestoru
Loftový stôl je najlepším doplnkom do modernistických a moderných interiérov. Má vizuálne štíhlu formu a vďaka svojej ľahkosti aj napriek svojej veľkosti nezahltí interiér. Doska stola poskytuje správny priestor na stolovanie vo väčšej skupine, preto sa oplatí nájsť pre neho miesto v jedálenskom kútiku. Dubová farba je neutrálna a dobre sa kombinuje s čiernou kovovou konštrukciou (farebný odtieň sa môže líšiť v závislosti od kalibrácie monitora).
Každý kus nášho nábytku je jedinečný, vyrobený z iného kusu dreva, takže jeho vzhľad sa môže líšiť od vzhľadu na fotografiách.
Snažíme sa verne zobraziť farby, hoci sa môžu vyskytnúť mierne rozdiely v odtieňoch, ktoré okrem iného závisia od rôznych partií dreva, nastavenia monitora.
Súbory na prevzatie: