Drevenákrajina.sk

Stolička 10, buk, farba biela - orech, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 112,50 €

Štandardná cena: 125,00 €

112.50
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 95,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: DRM KT10/36SO

Technické údaje

Šírka 43 cm
Výška 96 cm
Hĺbka 44 cm
Materiál Buk
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Hmotnosť 9 kg
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená stolička z masívu buka so sedadlom vo farbe orecha Belluno Elegante

Drevená stolička zo série Belluno Elegante je celá vyrobená z masívneho bokového dreva. Drevené stoličky sa vyznačujú veľmi pevnou konštrukciou. V kombinácii s ergonomickým dizajnom a precíznym spracovaním ide o pohodlný a veľmi odolný kus nábytku. Pohodlné operadlo stoličky poskytuje vynikajúcu oporu chrbta a krku. Stabilné sedadlo stoličky vo farbe orecha je veľké a široké a má optimálnu výšku, ktorá zaručuje pohodlie pre každého používateľa. Vďaka tomu budú drevené stoličky pohodlné pre všetkých členov Vašej rodiny vrátane detí a hostí.

Drevená buková jedálenská stolička

Drevená stolička je natretá prírodnou vodovou farbou v teplom bielom odtieni. Iba sedadlo bolo ponechané v prírodnej farbe dreva - má orechovú farbu, ktorá pekne kontrastuje s bielou. Na povrchu sedadla vyniká ušľachtilá prírodná štruktúra dreva. Textúra dreva a suky sú zreteľné. Sú mierne viditeľné aj pod bielou farbou na zvyšku stoličky, pretože farba má neuplné krytie. Tým sa zachováva prirodzený a autentický charakter nábytku.

Drevený nábytok do jedálne - najlepšia voľba

Masívne bukové drevo je veľmi tvrdý a odolný materiál. Nábytok z bukového dreva je investíciou na dlhé roky a pre niekoľko generácií Vašej rodiny. Nábytok z masívneho bukového dreva sa vďaka svojej výnimočnej trvanlivosti časom nerozpadá, nepokazí ani neznehodnocuje.

Ďalšou dôležitou výhodou je, že bývanie obklopené dreveným nábytkom je pre ľudí mimoriadne zdravé. Vďaka hygroskopickým vlastnostiam prírodného dreva má schopnosť absorbovať a uvoľňovať vlhkosť do okolia, čím reguluje úroveň vlhkosti. Tým sa zlepšuje kvalita vzduchu v interiéri, čo má pozitívny vplyv na dýchací systém a zdravie obyvateľov.

Biely nábytok do jedálne má nadčasový dizajn

Dizajn stoličiek Belluno Elegante kombinuje bielu farbu s orechom, jednoduchý tvar s jemným zdobením odkazuje na provensálsky štýl. Biele stoličky v provensálskom štýle sa  ideálne hodia pre útulnú, mierne rustikálnu jedáleň alebo kuchyňu a pre akékoľvek zariadenie v štýle vintage. Biele drevené stoličky sú tiež charakteristické pre škandinávsky štýl, ktorý si zakladá na neutrálnych farbách, dostatku svetla a blízkosti prírody. Biela farba nábytku rozjasňuje a opticky zväčšuje interiér. Teplý orechový odtieň prírodného dreva dodáva interiéru na útulnosti. Vďaka jednoduchému, nadčasovému dizajnu a svetlým, neutrálnym farbám sú stoličky Belluno Elegante vhodné aj pre klasické aranžmány a prísny minimalizmus.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium