Drevenákrajina.sk

Taštičkový matrac Dormio Comfort

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru 14 - 21 dní
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 215,00 € 215.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
* - Povinné pole
Hodnotenie: 4.9
Dodávateľ: Katmandu
Kód produktu: KOLDORMIO

Popis

Pevný matrac pre každého

Je váš matrac neznesiteľný? Raz je príliš mäkký, inokedy tvrdý ako kameň? Radi si po náročnom dni narovnáte chrbát na tvrdom matraci a cez víkendy sa natiahnete do mäkkej postele? Taštičkový matrac Dormio Comfort bol vytvorený špeciálne pre vaše potreby. Vďaka taštičkovým pružinám umiestneným v jednotlivých vhodných vreckách je matrac pružný a zvyšuje bodovú oporu vášho tela.

Vreckový matrac ideálny pre vašu chrbticu

Výška matraca je 20 cm a na každej strane je vyplnený vrstvou polyuretánovej peny s hrúbkou 3 cm a hustotou približne 35 kg/m3. Ide o pružnú penu, ktorá dobre spolupracuje s pružinami a zároveň je odolná voči deformácii - takže sa vždy nanovo prispôsobí vášmu telu. Pena sa nedeformuje. Pružiny v matraci sa dokonale prispôsobia prirodzeným krivkám vašej chrbtice. Matrac vybavený takýmto pružinovým systémom je mimoriadne pohodlný a vždy sa dokonale prispôsobí našej siluete. Toto riešenie je skvelé pre páry, pretože každá pružina pracuje samostatne bez toho, aby prenášala svoju reakciu na zvyšok matraca.

Antialergický poťah

Matrac zabezpečuje voľné prúdenie vzduchu a bol vyrobený z antialergických materiálov, aby poskytoval maximálny komfort spánku pre každého. Použitá poťahová sieťovina chráni vnútorné vrstvy matraca a predlžuje jeho životnosť. Zips umožní efektívne a rýchle odstránenie poťahu, jeho pravidelné pranie má vplyv na udržanie správnej hygieny a estetiky poťahu.

Matrac pre Katmandu bol vyrobený v spoločnosti M&K Foam Mattresses Koło.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium