Drevenákrajina.sk

Vreckový matrac Sereno Premium H3

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru 14 - 21 dní
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 335,00 € 335.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
* - Povinné pole
Hodnotenie: 4.8
Dodávateľ: Katmandu
Kód produktu: KOLSERENO

Popis

Taštičkový matrac pre milovníkov pevnej opory

Hľadáte matrac, ktorý vám umožní pohodlný odpočinok a poskytne pevnú oporu vašej chrbtici? Taštičkový matrac Sereno Premium je ponuka, ktorú by ste mali určite zvážiť. Matrac je šikovnou kombináciou taštičkových pružín s vrstvou vysokoelastickej peny Kaltschaum s tvrdosťou H3 na jednej strane, H2 na druhej strane matraca. Pena s hrúbkou 6 cm je na oboch stranách matraca. Univerzálnosť matraca znamená, že na každej strane matraca môžete zažiť iný zážitok zo spánku. To znamená, že môžete striedať strany matraca a matrac vydrží oveľa dlhšie.

Jedinečná kombinácia vysoko flexibilnej peny

Matrac Sereno Premium je vybavený 6 cm hrubou vrstvou vysokoelastickej peny Kaltschaum a deliacou priečkou v čalúnení. Kľúčovou časťou výrobku je naopak taštičkový formát rozdelený do 7 zón tvrdosti. Pružiny, ktorých je približne 264 na meter štvorcový, sú umiestnené v samostatných vreckách, takže každá z nich reaguje na tlak individuálne. Vďaka tomu je matrac zase ideálny pre páry - hmotnosť jednej osoby neovplyvňuje pohodlie osoby vedľa nej. Matrac Sereno Premium je vynikajúcou voľbou pre ľudí s problémami s chrbticou.

Ponúkaný výrobok je stredne tvrdý matrac H3. Najlepšie sa osvedčí pre ľudí, ktorých hmotnosť je vyššia ako 80 kg. Matrac je dostupný v niekoľkých rozmeroch, takže ho ľahko prispôsobíte posteli podľa vlastného výberu. Výška matraca je 26 cm.

Vreckový matrac Premium

Matrac sa dodáva s poťahom Exlusive, ktorý bol vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Vďaka zipsu je možné poťah z matracovej vložky veľmi ľahko vybrať. Pravidelným praním poťahu udržíte jeho primeranú estetickú a hygienickú úroveň.

Matrac pre Katmandu bol vyrobený v závode M&K Foam Mattresses Koło.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium