Drevenákrajina.sk

Bielizník, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru po 15.10.2023
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 709,00 € 709.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený bielizník z masívu borovice Belluno Elegante

Prírodné materiály, jemná krémová biela a jemné vlysy sú podstatou provensálskeho štýlu. Spálňa zariadená v súlade s jej charakteristickými prvkami získava ľahký a elegantný charakter. Štýlový bielizník z masívnej fínskej borovice je nevyhnutným doplnkom.

Praktický úložný priestor - komoda Belluno Elegante v bielej farbe bola navrhnutá tak, aby ste v nej mali poriadok. Hornú časť nábytku tvoria dve uzavreté skrinky. Ľavá časť je vybavená tyčou, na ktorú možno zavesiť bundy alebo kabáty. Vpravo sú dve police, na ktoré si môžete odložiť oblečenie alebo uteráky. Pod ňou sa nachádzajú dve funkčné široké zásuvky, do ktorých môžete triediť spodnú bielizeň, ponožky alebo šperky a doplnky.

Univerzálna veľkosť - bielizník zo série Belluno Elegante má praktické rozmery, vďaka ktorým sa zmestí aj do malej spálne. Šírka nábytku je 108 cm. Jeho výška je 147 cm. Hĺbka je 44 cm.

Dizajn komody v bielom farebnom odtieni

Biely bielizník zo série Belluno Elegante Vám umožní vytvoriť útulnú a očarujúcu spálňu v provensálskom štýle. Korpus nábytku je zdobený jemným ryhovaním, ktoré zdôrazňuje charakter nábytku a jeho príslušnosť k radu Belluno Elegante. Bodovanie je aj na ozdobnom hornom okraji. Vďaka jemne vyrezávanému podstavcu pôsobí celý kus ľahko. Bielizník bol natretý ekologickou vodou riediteľnou farbou v teplom bielom odtieni s krycou schopnosťou 85%. Výsledkom je, že na povrchu nábytku je viditeľná štruktúra dreva a suky. Okrúhle kovové rukoväte vo farbe starého striebra dokonale ladia s bielou farbou.

Bielizník Belluno Elegante je k dispozícii v troch farebných variantoch. V každom z nich je hlavným odtieňom teplá biela. Charakteristickým znakom je farba horného panelu, ktorý sa nachádza nielen v bielej farbe, ale aj v odtieni dubu alebo tmavého orecha. Séria obsahuje aj manželské postele, nočné stolíky a skrine so zrkadlom, ktoré Vám umožnia zariadiť si harmonickú spálňu.

Ako sa starať o nábytok z borovicového masívu

Chceme, aby ste si boli istí, že výberom nášho nábytku zostávate v harmónii so životným prostredím. Preto dbáme na to, aby drevo, ktoré používame, pochádzalo z racionálneho a udržateľného pestovania. Okrem toho používame ekologické povrchové úpravy, ktoré umožňujú drevu dýchať. Prírodný materiál si však vyžaduje náležitú starostlivosť. Aby ste sa starali o krásu drevenej postele, nepoužívajte drsné špongie a čistiace prostriedky. Stačí vlhká, mäkká handrička.

Drevený nábytok je navrhnutý tak, aby sa dal zostaviť sám. Ponúkame však aj možnosť objednať si montážne služby. Za týmto účelom kontaktujte náš zákaznícky servis. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Technické údaje

Šírka 108 cm
Výška 147 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 49 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium