Drevenákrajina.sk

Skriňa 3D so zrkadlom, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 1 031,14 € 1 199,00 € 1031.14
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená skriňa 3D so zrkadlom z masívu borovice Belluno Elegante

Chcete nájsť šatník, ktorý bude ozdobou interiéru a zároveň praktickým kusom nábytku, do ktorého sa zmestí veľa vecí. Vieme to, a preto Vám ponúkame dokonalú trojdverovú šatníkovú skriňu Belluno Elegante z fínskej borovice. Bola navrhnutá tak, aby spĺňala všetky Vaše potreby, takže do nej môžete nielen schovať svoje obľúbené oblečenie, ale aj pozrieť sa na seba do krásneho zrkadla umiestneného na stredných dverách skrine. Neváhajte už ani chvíľu a vyberte si krásny, funkčný a kvalitný nábytok.

DEKORATÍVNY VENIEC - rovnako ako ostatný biely nábytok zo série Belluno Elegante je aj šatníková skriňa v hornej časti zakončená 5 cm hrubým vencom, ktorý jej dodáva charakter a šarm.

KOVOVÉ RUKOVÄTE - použité štylizované kovové rukoväte v staro striebornej farbe spolu s nesmrteľnou bielou farbou odkazujú na provensálsky štýl.

FRÉZOVANIE - jedinečnosť je v dnešnej dobe dôležitou vlastnosťou a v tejto bielej skrini sa prejavuje okrem iného aj vďaka špecifickému frézovaniu.

ZRKADLO VYSOKEJ TRIEDY - šatník v spálni by mal mať zrkadlo, do ktorého sa ráno pozriete, keď si vyberáte oblečenie a vhodné doplnky, rozhodujete sa o účese a kontrolujete, či všetko spolu ladí.

ORNAMENTÁLNY PODSTAVEC - dekoratívny podstavec, charakteristický pre kolekciu Belluno, pôsobí ľahko a elegantne. Je to tiež odolná podpera, pretože na nej stojí celá skriňa.

3D borovicová šatníková skriňa do spálne so zrkadlom

Vieme, aké ťažké je vybrať si ten jeden šatník. Tu ponúkaná trojdverová skriňa bola vyrobená z borovicového dreva. Fínska borovica rastie v drsných podmienkach, vďaka čomu je jej drevo odolné a krásne. Pri výrobe 3D skrine sa použilo len to najkvalitnejšie drevo. Okrem toho bol do zásuviek nainštalovaný systém tichého zatvárania, t. j. bežce Quadro. Vďaka nim nebolo zasúvanie a vysúvanie zásuviek nikdy také jednoduché a tiché ako teraz. Vodiace lišty zabraňujú búchaniu zásuviek o seba a sú veľmi odolné, čo znamená, že sa osvedčia počas mnohých rokov používania.

Drevená skriňa 3D je natretá teplým odtieňom bielej farby, ktorý zvýrazňuje jej krásu a rozjasňuje miestnosť bez toho, aby opticky zaťažil aj malú miestnosť. Skosenie na dvierkach dodáva skrini ľahkosť a nadčasový šik a vďaka vrchnej povrchovej úprave pôsobí biela skriňa veľmi harmonicky. Použitie okrúhlych rukovätí v striebornej farbe dodáva nábytku charakter. Na strednom krídle je namontované zrkadlo, ktoré uľahčuje výmenu šatníkov a odráža svetlo, čím miestnosť žiari.

Stred šatníkovej skrine bol navrhnutý tak, aby čo najlepšie vyhovoval Vašim potrebám. Ľavé a stredné krídlo ukrýva pred zvedavými pohľadmi hostí pevnú policu a tyč na šaty. Za pravým krídlom sa nachádzajú až štyri priestranné police (hĺbka skrine je 64,5 cm!). V spodnej časti sa nachádza rovnako užitočná zásuvka. Biela trojdverová skriňa je dokonalým doplnkom k ostatnému nábytku Belluno Elegante. Výborne sa hodí aj k ostatným sériám a je zaujímavým akcentom.

Starostlivosťou o nábytok môžete zabezpečiť, aby Váš šatník vydržal dlhé roky.

Pri výbere nábytku z bieleho dreva je dôležité zohľadniť prirodzené procesy starnutia materiálu. Sú natreté ekologickou vodou riediteľnou farbou s 85 % krytím a fixované UV svetlom. Vo vnútri sú obielené jedným náterom. Pri údržbe dreveného nábytku by ste nemali používať hrubé handry alebo kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Technické údaje

Šírka 156 cm
Výška 190 cm
Hĺbka 65 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Počet dvierok 3 dvierka
Počet políc 5 polic
Hmotnosť 85 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium