Drevenákrajina.sk

Bielizník, borovica, farba biela - orech, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 684,00 € 684.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL033B/O

Technické údaje

Šírka 108 cm
Výška 147 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 49 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevený bielizník z masívu borovice Belluno Elegante

Spálňa je Váš priestor. Mali by ste sa teda cítiť útulne a pohodlne. Pri zariaďovaní dbajte na to, aby bol vybraný nábytok nielen funkčný, ale aj príjemný na pohľad. Nábytok z provensálskej série Belluno Elegante je na tento účel ideálny. Nájdete medzi nimi aj praktický bielizník na spodnú bielizeň, ktorý Vám umožní udržiavať poriadok v oblečení a bielizni. Ak hľadáte práve toto, musíte čítať ďalej!

Funkčný úložný systém - bielizník na spodnú bielizeň z borovicového dreva vo farbe biela - orech je vybavený dvoma širokými zásuvkami. Je navrhnutý tak, aby ste do nej mohli uložiť spodnú bielizeň alebo oblečenie. Nad nimi sa nachádzajú dve priestranné skrine. Na ľavej strane je vešiak na oblečenie, na ktorý si môžete zavesiť kabáty alebo bundy. V pravej strane nájdete dve praktické police - ideálne na uloženie nohavíc, svetrov alebo blúzok.

Praktické rozmery - biely šatníkový bielizník v kombinácií z orechovou farbou dokonale ladí s ostatnými kusmi zo série Belluno Elegante nielen vďaka svojmu dizajnu, ale aj vďaka svojim rozmerom. Šírka nábytku je 108 cm. Jeho výška je 147 cm a hĺbka 45 cm. Praktická veľkosť bielizníku Vám umožní úspešne vybaviť aj malú spálňu.

Štýlový a originálný bielizník nielen do spálne

Bielizník Belluno Elegante je natretý vodou riediteľnou farbou v teplom bielom odtieni. Vrchný panel je zase v tmavom orechovom odtieni. Zaujímavá, kontrastná farebná kombinácia dodáva nábytku originálny charakter. Jedinečnosť každého kusu podčiarkuje skutočnosť, že pokrytie farbou zostáva na úrovni 85 %. Vďaka tomu je pod povrchom viditeľná jedinečná štruktúra dreva. Celok dopĺňajú okrúhle kovové rukoväte v starozlatej farbe, ktoré dokonale ladia so štýlom masívneho dreva.

Dvierka skriniek a čelá zásuviek zdobia jemné vlysy, ktoré podčiarkujú provensálsky charakter nábytku. Sú aj na ozdobnom hornom okraji, ktorý je charakteristickým prvkom tejto série. Mierne vyrezávaná základňa dodáva celej konštrukcii ľahkosť. Nábytok však nestráca svoju stabilitu.

Biely bielizník z pevného materiálu, akým je prírodné drevo borovice

Bielizník  bol vyrobený z masívnej fínskej borovice. Použitie tohto materiálu zaručuje trvanlivosť nábytku a odolnosť voči poškodeniu. Dodatočnú ochranu poskytujú aj vodiace lišty so systémom tichého zatvárania, ktoré zabraňujú buchnutiu a chránia tak nábytok pred nadmerným používaním. Ďalšou výhodou je vyšší komfort používania.

Starostlivosť o bielizník z prírodného dreva

Nezabudnite však, že prírodný materiál si vyžaduje náležitú starostlivosť. Predovšetkým sa vyhýbajte hrubým hubkám a chemickým prípravkom, ktoré môžu poškodiť povrch nábytku. Stačí vlhká handrička z mikrovlákna. Neumiestňujte nábytok do blízkosti zariadení vyžarujúcich teplo.

Drevený nábytok je navrhnutý tak, aby sa dal zostaviť sám. Ponúkame však aj možnosť objednať si montážne služby. Kontaktujte náš zákaznícky servis a dohodnite sa na podrobnostiach. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium