Drevenákrajina.sk

Komoda 3.3, borovica, farba biela - orech, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 567,00 € 567.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL002B/O

Technické údaje

Šírka 130 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 3 zásuvky
Počet dvierok 3 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená komoda 3.3 z masívu borovice Belluno Elegante

Oceňujete klasiku v jej najčistejšej podobe? Objavte sériu, ktorá je kombináciou klasického štýlu a elegancie. Kombinuje jemne teplú bielu prednú stranu s praktickou vrchnou časťou vo farbe orecha. Vieme, čo potrebujete, a preto sme skombinovali jemné povrchové úpravy s tromi objemnými zásuvkami a tromi skrinkami, do ktorých sa zmestí všetko, čo chcete.

DREVENÝ VRCH - vrchná doska komody z borovicového dreva v tmavom orechovom odtieni je doplnená silným frézovaným rámom. Ako celok je táto biela drevená komoda krásnym doplnkom do vašej obývačky.

TICHÉ ZATVÁRANIE - tiché zatváranie zásuviek v komode je zásluhou jemných vodiacich líšt Hettich.

OZDOBNÁ DOLNÁ LÍNIA - základňa komody z masívneho dreva je mierne zakrivená a dodáva jej provensálsky charakter.

FRÉZOVANIE - hlavným znakom tejto krásnej bielej komody sú početné frézované výrezy na čelách alebo hornej časti. Dodávajú mu eleganciu a štýl.

Ušľachtilý a prírodný materiál pri výrobe komody z masívneho borovicového dreva

Predstavujeme Vám výnimočnú komodu 3.3 biela - orech. Je to krásny a kvalitne vyrobený kus nábytku. Nie ste presvedčení? Upozorňujeme, že komoda vo farebnom prevedení biela - orech je vyrobená z fínskej borovice. Táto borovica rastie vo veľmi drsných podmienkach, preto je jej drevo pevné a odolné. Čelá a boky drevenej komody boli natreté teplým odtieňom bielej farby, aby sa miestnosť rozjasnila a pôsobila sviežo. Vrchná doska je vo farbe orecha, ktorá je praktická a ľahko sa udržiava v čistote. Vrchná doska komody má hrúbku 5 cm, takže je odolná a zmestí sa na ňu všetko, čo chcete.

Aby Vm zásuvky poskytli najvyšší komfort pri používaní, sú vybavené najlepšími bežcami Hettich na trhu. Sú známe aj ako tichý zatvárací systém. To znamená, že sa pohybujú veľmi ticho a nebúchajú, čo chráni aj Váš nábytok. Okrem troch priestranných zásuviek má komoda z borovicového dreva aj tri skrinky rozdelené policou vo vnútri. Vnútorná strana komody bola vybielená.

Výzdoba zdôrazňuje provensálsky štýl

Biela drevená komoda s vrchnou doskou z orechového dreva je zdobená spodným podstavcom a zaujímavým frézovaním, ktoré je charakteristické pre sériu Belluno Elegante. To dodáva drevenej komode jemný šarm. Ďalšou ozdobou sú krásne okrúhle gombíky v staro zlatej farbe.

Komoda 3.3 v bielej farbe - orech zo série Belluno Elegante dokonale ladí s ostatnými kusmi nábytku z tejto série. Môže byť tiež zaujímavým doplnkom k nábytku Belluno v iných farbách alebo sa dá kombinovať s úplne inými kolekciami.

Ako sa správne starať o nábytok z masívneho dreva

Pri výbere nábytku z bieleho borovicového dreva by ste mali zohľadniť prirodzený proces starnutia a skutočnosť, že letokruhy a suky sa časom stávajú viditeľnejšími. Pri údržbe nábytku z bieleho dreva treba dbať na to, aby ste na tento účel nepoužívali hrubé handričky a kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium