Drevenákrajina.sk

Knižnica, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Malé množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 359,00 € 359.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená knižnica z masívu borovice Belluno Elegante

Predstavte si knižnicu, do ktorej sa zmestia všetky predmety, ktoré sú Vášmu srdcu drahé. Je krásna a praktická zároveň. Ste milovníkom kníh? Alebo máte koníček, ktorým sa chcete pochváliť? Alebo Vám jednoducho chýba miesto, kam by ste všetky tie nahromadené veci uložili? Vieme, aký je život, a preto Vám môžeme ponúknuť niečo výnimočné. Knižnica Belluno Elegante z bieleho borovicového dreva je odpoveďou na Vaše potreby. Vyrobená z najlepších materiálov, s jemným dekorom, odolná a užitočná - čo viac si od nábytku priať?

DEKORATÍVNY VENIEC - 5 cm hrubý veniec v borovicovej knižnici robí nábytok ešte odolnejším.

PRIESTRANNÉ POLICE - veľké množstvo drevených políc nám umožňuje ukladať knihy a časopisy, takže naša obývacia izba nie je preplnená.

PRÍRODNÉ DREVO - ekologická knižnica je vyrobená z fínskej borovice a natretá ekologickým lakom na vodnej báze.

DEKORATÍVNA DOLNÁ LIŠTA - spodná dekoratívna lišta s miernym zakrivením podčiarkuje štýl celého radu Belluno.

Biela drevená knižnica do obývačky

Biela knižnica Belluno Elegante je jedinečný kus nábytku. Vďaka použitiu kvalitného borovicového dreva je odolná, takže ju budete dlho a radi používať. Päť políc Vám poskytuje dostatok priestoru na manipuláciu. Iba jedna z políc je pevná, aby nábytok mal čo najlepšiu stabilitu. Ostatné môžete upraviť podľa vlastných preferencií. Knižnica je vyrobená zo škandinávskej borovice, ale zadná časť nábytku je vyrobená z MDF, čo je pre tento typ výrobku štandardné. Nábytok je pevný a odolný. Drevená knižnica s policami je v bielej farbe s teplým odtieňom, ktorý rozjasní miestnosť a dodá jej svieži nádych.

Rovnako ako všetok nábytok z kolekcie Belluno Elegante má aj táto drevená knižnica ozdobnú hornú časť a jemný podstavec v spodnej časti. To dodáva nábytku ľahkosť a klasický nádych. Hodí sa do typicky klasických miestností, ale môže byť zaujímavým doplnkom aj v iných interiéroch. Má široké využitie, môže byť umiestnená v spálni, kuchyni alebo kúpeľni, ale je dôležité pamätať na vhodnú úroveň vlhkosti. Dokonale sa hodí k ostatnému drevenému nábytku zo série Belluno Elegante.

Starnutie dreva a starostlivosť o nábytok

Pri výbere nábytku Belluno Elegante z bielej borovice by ste mali brať do úvahy prirodzený proces starnutia a skutočnosť, že letokruhy a suky sa časom stávajú viditeľnejšími. Sú natreté ekologickou vodou riediteľnou farbou s 85 % krycou schopnosťou, fixovanou UV svetlom. Vo vnútri sú bielené jednou vrstvou. Pri údržbe dreveného nábytku treba dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé handričky a kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 90 cm
Výška 190 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Počet políc 5 polic
Hmotnosť 35 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium