Drevenákrajina.sk

Písací stôl, borovica, farba biela - orech, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 535,00 € 535.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený písací stôl z masívu borovice Belluno Elegante

Ste človek, ktorý ku svojej práci potrebuje poriadok a harmóniu, alebo máte radšej tvorivý chaos? Nech už si vyberiete akýkoľvek nábytok, potrebujete taký, ktorý Vám umožní vytvoriť pohodlné pracovné podmienky. Vo Vašej kancelárii nesmie chýbať praktický, elegantný a dokonale tvarovaný písací stôl z masívneho dreva.

DREVENÁ DOSKA - doska písacieho stola z bielej borovice v tmavom orechovom odtieni je obohatená hrubým frézovaným rámom. Krásny kontrast bieleho stola s tmavou doskou je v súlade s najnovšími trendmi v nábytku.

TICHÉ ZATVÁRANIE - všetky praktické kancelárske predmety majú svoje miesto v zásuvkách. Aby sme zabránili búchaniu, vybavili sme zásuvky stola zásuviek pojazdom Hettich s tichým zatváraním.

FRÉZOVANIE - rovnako ako všetok nábytok z radu Belluno Elegante má aj tento písací stôl charakteristické a elegantné frézovanie.

DEKOROVANÝ PODSTAVEC - spodnú časť skrinky písacieho stola sme doplnili krásnymi oblúkovými soklami.

Štýlový dizajn písacieho stola a jeho pohodlné používanie

Biely písací stôl je celý vyrobený z fínskeho borovicového dreva a natretý vodou riediteľnou farbou v odtieni teplej bielej, ktorej krása je všeobecne známa a oceňovaná. V drsných škandinávskych podmienkach sú letokruhy stromov usporiadané veľmi tesne vedľa seba, čo zabezpečuje neobvyklú tvrdosť dreva. Je oveľa odolnejšia a trvácnejšia ako bežne používaná ruská borovica. Stôl má dve symetrické zásuvky a skrinky s policami. Celok spája 5 cm hrubý vrch zdobený frézovanou rímsou. Na spevnenie konštrukcie v zadnej časti je tu ďalší priečny nosník, ktorý spája zvislé prvky stola. Vďaka tomu je tento kus nábytku mimoriadne stabilný a poskytne pohodlie počas dlhých hodín práce alebo štúdia, ako aj odpočinku. Biely drevený písací stôl dopĺňajú vkusné rukoväte v starozlatej farbe.

Zásuvky majú tiché zatváranie, ktoré zabraňuje ich hlasnému zatváraniu. Vďaka tomu sa veľmi ľahko používajú - už sa nemusíme starať o presné zatváranie zásuviek. O to sa postará systém tichého zatvárania. Pokiaľ ide o pohodlie pri používaní stola, tento systém je k dispozícii aj vo forme bŕzd pre dvere skrinky. Brzdy sa predávajú samostatne: brzda - Belluno Elegante.

Biely drevený písací stôl sa dokonale hodí k ostatnému nábytku Belluno Elegante, ale môže byť aj kontrastným doplnkom inej série.

Ako sa správne starať o písací stôl z masívneho dreva

Vzhľadom na použitie prírodných materiálov podlieha biely písací stôl prirodzenému procesu starnutia dreva. Pri údržbe bieleho dreveného nábytku je dôležité nepoužívať hrubé utierky alebo kuchynské čistiace prostriedky - môžu poškodiť alebo zmeniť farbu povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Nevystavujte nábytok priamemu UV žiareniu ani ho neumiestňujte do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok z borovice sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Technické údaje

Šírka 155 cm
Výška 77 cm
Hĺbka 53 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium