Drevenákrajina.sk

Komoda 3.3, borovica, farba biela - prírodná borovica, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 567,00 €

Štandardná cena: 630,00 €

567.00
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 555,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Technické údaje

Šírka 130 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - prírodná borovica
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 3 zásuvky
Počet dvierok 3 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená komoda 3.3 z masívu borovice Belluno Elegante

Máte v obývačke prázdne miesto a stálo by za to ho využiť? Možno si doň môžete dať praktickú komodu Belluno Elegante v provensálskom štýle, ktorá Vám pomôže uložiť salónne drobnosti, oblečenie alebo riad. Využite na to šuplíky a skrinky a spojením šatníkovej skrine a komody získate ešte viac miesta. Komoda poteší ozdobným soklom, zvislými frézami na čelách a minimalistickými rukoväťami vo farbe starého striebra.

Drevená komoda - hviezda v úložnom priestore

Po návrhu kusu nábytku sa musíte rozhodnúť, z akých materiálov bude vyrobený. V prípade komody z borovicového dreva sa jedná o ekologickú odrodu fínskej borovice, odolnú silným mrazom a teplu, rastúce aj napriek minerálnym nedostatkom. Borovicová komoda je veľmi plastická, čo potvrdzujú početné frézovanie a drážky na jej čelách, rámoch a sokli.

Kde uložiť oblečenie, riad alebo lôžkoviny? Tu sa môže hodiť komoda so šuplíkmi a skrinkami, do ktorých sa zmestia potrebné veci každodennej potreby. Rozhodnite sa, kam ju dáte a aké veci do nej dáte. V troch zásuvkách bude miesto na príbory, spodnú bielizeň alebo elektronické vybavenie - káble a nabíjačky. Sú namontované na tichých pojazdoch, ktoré zvyšujú komfort používania nábytku. Tri priestranné skrine sú ideálne pre väčšie predmety, riad, svetre alebo prikrývky. Umiestnite zbierku sviečok, lampáš, kvety alebo suveníry privezené z výletu na širokú pracovnú dosku.

Komoda 130 x 85 x 45 cm sa bude hodiť do predsiene k vešiaku, do obývacej izby s televíznym stolíkom aj do jedálne, len pod zrkadlo alebo mozaiku. Pozrite sa na záložku série Belluno Elegante a spojte ostatné prvky s komodou, aby ste vytvorili ergonomické usporiadanie.

Komoda do jedálne - praktická biela dekorácia

Máte radi krásne, estetické predmety? Možno to nie je umenie priamo z múzea, ale provensálska komoda to „niečo“ rozhodne má. V prvom rade je to efektný sokel s vodorovnými frézami a profilovanou pevnou základňou. Rámčeky na čelách zásuviek sú úzke a frézované a v kontraste s nimi sú jednoduché hladké lišty okolo čiel skriniek. Je tu aj priestor pre zvislé drážky zdobiace stred čiel. Za pozornosť stoja aj rukoväte gombíkového typu vo farbe starého striebra.

Biely nábytok znamená, že aj napriek svojej veľkosti, nepôsobí masívne a zaťažujúco. Biela komoda má korpus a čelá v bielej farbe, ktoré sú pokryté vodou riediteľnou farbou s 85% krytím, cez ktorú je vidieť suky prírodnej borovice. Táto štýlová vrchná doska je opatrená prírodným moridlom na vodnej báze vo farbe borovice. Nábytok je vo vnútri raz vybielený, vďaka čomu sú kresba a drevené hrče viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času sa suky môžu stať intenzívnejšími vo farbe, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Komodu Belluno Elegante s doskou vo farbe prírodnej borovice je možné umiestniť jednotlivo, napríklad do malej chodby, alebo integrovať do väčšieho usporiadania pomocou prvkov dostupných v záložke séria Belluno Elegante biela - prírodná borovica.

Hľadáte nábytok v inom štýle? Nič nie je stratené. Loftový, škandinávsky, rustikálny aj industriálny – v našej sérií nájdete nábytok v rôznych štýloch, ktorý ideálne doplní Váš byt. Na www.drevenakrajina.sk nájdete perfektný nábytok do obývacej izby, jedálne, spálne, detskej izby a predsiene.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium