Drevenákrajina.sk

Komoda 3.3, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru po 01.09.2023
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 555,00 € 555.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda 3.3 z masívu borovice Belluno Elegante

Vstúpite do obývačky. Na kontrastných bielych stenách pôsobí jemný nábytok krásne a ľahko. Detaily v odtieni starého striebra sa jemne lesknú vo svetle ranného slnka. Vzduch je naplnený upokojujúcou vôňou levandule, ktorej kytica je položená na doske komody. Ak je to jeden z Vašich snov, je najvyšší čas si ho splniť. Pomôžeme Vám, začnite s klasickou borovicovou komodou zo série Belluno Elegante.

DREVENÁ DOSKA - masívna biela doska s hrúbkou 5 cm dodáva tejto borovicovej komode šarm a eleganciu. Teplá biela bola použitá predovšetkým pre svoju nadčasovosť.

TICHÉ ZATVÁRANIE - komoda z borovicového dreva má najlepšie bežce systému tichého zatvárania Hettich.

DEKORATÍVNA LIŠTA - jemná dekoratívna lišta spája bielu borovicovú komodu a dodáva jej očarujúci provensálsky štýl.

VYREZÁVANÉ ČELO - výrazné vyrezávané čelo je ďalšou výhodou tejto drevenej trojdverovej truhly.

Jedinečný štýl a prepracovanosť drevenej komody 3.3

Biela komoda zo série Belluno Elegante je jedinečný kus nábytku. Komoda z masívneho dreva oslní svojou eleganciou vďaka zmyslu pre detail. Všimnite si vkusné strieborné kľučky, jemné ozdobné drážky na dverách, spodný podstavec dodávajúci ľahkosť a vyrezávané okraje hornej časti. Krásny vzhľad však nie je jedinou výhodou tohto nábytku.

Komoda Belluno Elegante je natretá bielou farbou RAL 9010 teplá biela. Vysoká funkčnosť komody z fínskej borovice súvisí s tromi veľkými zásuvkami vybavenými systémom tichého zatvárania, ktorý umožňuje ich tiché a plynulé vysúvanie a zasúvanie. Biela komoda má tiež tri krídla s plnými dvierkami, za ktorými sa nachádzajú jednotlivé police. Vďaka tomuto riešeniu je nábytok priestranný a jeho rozloženie uľahčuje usporiadanie predmetov v ňom uložených.

Drevená komoda do spálne a obývačky

Správne usporiadanie úžitkového priestoru výrazne ovplyvňuje komfort používania drevenej komody. Dôležitá je aj biela farba komody, ktorá umožňuje presvetlenie miestnosti a dodáva jej teplý a útulný pocit. Vrchná časť drevenej komody je zdobená vzorom špecifickým pre kolekciu Belluno Elegante, je hrubá (5 cm) a odolná. Pevné spracovanie nábytku a použitie len tých najkvalitnejších materiálov zaručujú dlhodobé používanie komody a zároveň sú prikývnutím na každodenný život, ktorý si vyžaduje stabilitu a praktickosť. Použitie fínskej borovice umožnilo vytvoriť nábytok vysokej kvality a výnimočnej krásy.

Silné stránky tohto výrobku ocenili aj zahraničný zákazníci. Svedčí o tom aj veľký počet zahraničných kupujúcich, ktorí sa rozhodli pre komodu Belluno Elegante 3.3 v bielej farbe.

Správna starostlivosť o drevený nábytok

Vďaka použitiu prírodných materiálov prechádza drevená komoda prirodzeným procesom starnutia a jej letokruhy a suky sa časom stávajú viditeľnejšími. Ide o prirodzený proces starnutia dreva. Nábytok je natretý ekologickou vodou riediteľnou farbou s 85 % krytím, fixovanou UV svetlom. Vo vnútri sú obielené jedným náterom. Pri údržbe dreveného nábytku by ste nemali používať hrubé handričky alebo kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Technické údaje

Šírka 130 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 3 zásuvky
Počet dvierok 3 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium