Drevenákrajina.sk

Komoda 3.3, borovica, farba grafit - prírodná borovica, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 477,30 € 555,00 € 477.30
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda 3.3 z masívu borovice Belluno Elegante

Pre milovníkov poriadku a funkčných riešení máme štýlovú a priestrannú komodu Belluno Elegante s tromi zásuvkami. Po prvé, môžete do nej uložiť čokoľvek, čo chcete. Po druhé, krásne môžete vystaviť rodinné pamiatky alebo suveníry privezené z ciest. Po tretie, zaujme Vás svojím štýlom - silná základňa, výrazné koncovky, rámy obklopujúce čelá a jedinečné frézovanie na čelách skriniek komody zdôrazňujú provensálsky štýl.

Komoda z borovicového dreva - robustná a pôsobivá

Starostlivo vybrané drevo je pri výrobe nábytku neoceniteľné. Na výrobu drevenej komody bola použitá fínska borovica, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči veľkým teplotným rozdielom - od silných mrazov až po horúčavy. Vďaka svojej tvárnosti je drevo veľmi vhodné na opracovanie - vytváranie zárezov, drážok a frézovanie na jeho povrchu. Preto sa z komody z borovicového dreva budete tešiť dlhé roky.

Hlavnou úlohov komody a skrine je skladovanie. Túto úlohu uľahčujú 3 segmenty: 3 zásuvky a 3 skrinky. Prvá z nich vytvára ideálny priestor na drobné predmety, ako sú príbory, dokumenty alebo nabíjačky. Do troch spodných skriniek môžete uložiť boxy - organizéry na spodnú bielizeň alebo šperky. Nájdete tu aj miesto na oblečenie, taniere alebo sezónne dekorácie. Praktické rozdelenie interiéru Vám určite uľahčí hľadanie potrebných vecí. V hornej časti drevenej komody je tiež dostatok priestoru, kde môžete umiestniť kvety v kvetináčoch, rodinné fotografie a vonné sviečky.

Borovicová komoda z rozmermi 130 x 85 x 45 cm poskytuje optimálny úložný priestor bez toho, aby preplnila interiér miestnosti. Môžete ju umiestniť na chodbu alebo do spálne. Zrkadlo nad komodou rozjasňuje a opticky zväčšuje interiér. Nábytok skombinujte s ďalšími výrobkami zo série Belluno Elegante grafit a dosiahnite funkčné a štýlové usporiadanie.

Komoda na oblečenie, ideálna do každého interiéru

Nie je možné od nej odtrhnúť oči. To všetko vďaka detailom, ktoré dávajú vyniknúť tejto provensálskej komode! Všimnite si minimalistické rukoväte v starostriebornej farbe a ozdobnú rímsu s horizontálnym frézovaním. Za pozornosť stoja aj jednoduché rámy na čelách skriniek a vyrezávané lišty na čelách zásuviek. Štýl vrcholí vertikálnymi drážkami na čelách skriniek.

Odhaľujú sa ďalšie a ďalšie záhady. Ostáva len záhada nezvyčajnej farby. Za to je zodpovedná farba na báze vody v grafitovom odtieni s 90 % krytím, cez ktorú presvitá štruktúra dreva. Ide o farbu korpusu a predných plôch nábytku. A čo stolová doska? Horná rímsa je morená a lakovaná prírodným borovicovým lakom, takže sú viditeľné suky a letokruhy, čo poteší milovníkov prírody.

Komoda Belluno Elegante v grafitovej farbe sa bude krásne vynímať na svetlej stene v spoločnosti štýlového zrkadla v borovicovom ráme. Môžete ju umiestniť samostatne alebo použiť ďalšie kusy nábytku z našej série, ktoré sme zhromaždili v záložke kolekcie Belluno Elegante grafit - prírodná borovica.

Chcete si vytvoriť priestor svojich snov a potrebujete nábytok v industriálnom alebo naopak škandinávskom štýle, ktorý prispeje k útulnému usporiadaniu? Okrem Belluno Elegante v grafitovej farbe ponúkame aj svetlú verziu a viac ako tucet ďalších sérií vrátane tejto! Pozrite sa, čo pre Vás máme pripravené na stránke www.drevenakrajina.sk.

Technické údaje

Rozmery zásuvky 130 cm
Hrúbka vrchnej dosky 85 cm
Šírka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Grafit - prírodná borovica
Farebný odtieň RAL 7012
Farebné krytie 90%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 3 zásuvky
Počet dvierok 3 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium