Drevenákrajina.sk

Vitrína 1.3 sklo, borovica, farba grafit - prírodná borovica, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 544,50 € 544.50
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.60095
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL017G/P

Technické údaje

Šírka 90 cm
Výška 130 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Grafit - prírodná borovica
Farebný odtieň RAL 7012
Farebné krytie 90%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 3 zásuvky
Počet dvierok 1 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená vitrína s presklením z masívu borovice Belluno Elegante

Ste sentimentálny človek, ktorý sa rád obklopuje rodinnými fotografiami, suvenírmi po starých rodičoch alebo dokonca drobnosťami z ciest? Ich miesto je v štýlovej sklenenej vitríne Belluno Elegante, ktorá Vám umožní vystaviť suveníry, dekorácie a ocenenia a zároveň skryje nepotrebné. Poteší Vás nielen svojím funkčným dizajnom, ale aj štýlom: rukoväťami, rámčekmi na predných stranách, frézovaním a výraznou povrchovou úpravou, ktorá zdôrazňuje jej provensálsky charakter.

Komoda s vitrínou alebo možno vitrína s komodou?

Hodnota nábytku spočíva v jeho starostlivom remeselnom spracovaní a pevných materiáloch. To prvé si musíte overiť sami, to druhé sme overili za Vás. Na výrobu drevenej vitríny bola použitá fínska borovica, ktorá je nezvyčajnou drevinou - je odolná voči teplu, silným mrazom a nedostatku minerálnych látok a rastie aj napriek nim. Nakoniec je to veľmi poddajný materiál, čo uľahčilo frézovanie a drážkovanie plôch.

V jedálni, alebo v obývačke, v pracovni, či možno v hotelovej hale? Nech už vitrínu so zásuvkami a skrinkou umiestnite kamkoľvek, bude dokonale slúžiť ako výstavná a úložná jednotka. Za sklenenú čelnú stenu vitríny umiestnite knihy, riad, víno a poháre. Zásuvky vitríny poskytujú priestor na príbory, dokumenty a drobnosti, ako sú nabíjačky a náhradné batérie. Otvorené priestory vytvárajú ideálne miesto pre knižnicu. Plná predná časť skrýva poličku, za ktorou môžete ukryť väčšie predmety.

Masívná borovicová vitrína 90 (89,5 x 130 x 45 cm) je ideálna do malých miestností, ktoré nezaťaží svojou výškou, ako aj do priestrannejších interiérov, ktorým dodá vizuálnu ľahkosť. Vyzerá krásne samostatne alebo v spoločnosti televízneho stolíka.

Sklenená provensálska vitrína Vám pomôže pri vystavovaní

Hodí sa nielen ako vitrína, ale aj ako interiérový doplnok. Tento nápadný podstavec, ktorý je zdobený horizontálnym frézovaním, je skutočne ťažké prehliadnuť. Ostatné detaily, ako sú rovné rámy presklených drevených čiel skriniek a úzke drážkované čelá zásuviek a vertikálne lišty, zdôrazňujú provensálsky charakter nábytku. Minimalistické rukoväte v starostriebornej farbe sú "čerešničkou na torte".

Okrem dokonalého štýlu a konštrukcie by sme Vám radi predstavili aj farbu sklenenej vitríny. Módne kombinácie sú vždy zajímavé a priťahujú pozornosť! Korpus grafitovej komody je natretý vodou riediteľnou farbou v grafitovom odtieni s 90 % krytím, takže sú viditeľné krúžky a uzly. Tie možno vidieť aj na hornej časti, ktorá bola morená a lakovaná prírodným odtieňom borovice.

Vitrína Belluno Elegante v grafitovej farbe vyzerá veľkolepo, keď je umiestnená samostatne vedľa stojacej lampy alebo vedľa vysokého zrkadla. Môžete ju úspešne kombinovať s ďalšími kusmi nábytku zo série Belluno Elegante vo farbe grafit - prírodná borovica a vytvoriť tak štýlovú obývačku, jedáleň alebo spálňu.

Škandinávske, loftové, provensálske, rustikálne, industriálne aj klasické - máme ich všetky! Drevený nábytok v rôznych štýloch je niečo, na čo sme hrdí a čo Vás pri zariaďovaní Vášho interiéru poteší ešte viac. Na našej webovej stránke nájdete modely nábytku svojich snov.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium