Drevenákrajina.sk

Komoda 5 zásuviek, borovica, farba biela - orech, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 517,50 € 517.50
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 0
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL005B/O

Technické údaje

Šírka 112 cm
Výška 88 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 5 zásuviek
Hmotnosť 37 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená komoda s 5 zásuvkami z masívu borovice Belluno Elegante

Zariaďujete si spálňu a potrebujete miesto na uloženie bielizne? Chcete mať posteľnú bielizeň a prestieradlá na dosah? Alebo Vám možno v obývačke chýba elegantný kus nábytku, ktorý by Vám umožnil skryť čerstvé obrusy a uteráky či dokumenty? Ak ste aspoň na jednu z uvedených otázok odpovedali kladne, mali by ste čítať ďalej.

Masívna horná doska - masívna horná doska komody zdobená elegantným horným vencom dodáva celej sérií provensálsky charakter. Môžete naň umiestniť kyticu čerstvých kvetov, fotografie svojich blízkych alebo iné obľúbené dekorácie.

Tiché zatváranie - zásuvky v borovicovej komode Belluno Elegante sú založené na pojazdoch s tichým zatváraním. Vďaka ich prítomnosti sa zásuvky zatvárajú s jemným klapnutím. Na nepríjemné hrkotanie môžete zabudnúť.

Ozdobný sokel - spodná časť drevenej komody je zdobená jemne vyrezávaným pásom, ktorý celku dodáva ľahkosť. Nemá to však vplyv na stabilitu nábytku.

Biela komoda s vrchnou doskou vo farbe orecha

Korpus komody Belluno Elegante z borovicového dreva je natretý vodou riediteľnou farbou v teplej bielej farbe (RAL 9010). Krycia vrstva farby má 85 % pokrytie. To znamená, že textúry a uzly sú pod povrchom mierne viditeľné. Vrchná časť komody bola natretá vodou riediteľnou farbou v kontrastnom tmavom orechovom odtieni. Originálny dizajn komody zdôrazňujú aj kovové rukoväte v starozlatej farbe.

Borovicová zásuvková komoda je nepostrádateľným kusom nábytku v každom interiéri. Vďaka usporiadaniu komody je nábytok ideálny na ukladanie oblečenia, bielizne, posteľnej bielizne, obrusov, a dokonca aj dokumentov. Jej elegantný a sofistikovaný dizajn navyše podčiarkne štýl Vášho domova a dodá interiéru klasický provensálsky nádych.

Komoda z masívneho fínskeho borovicového dreva

Komoda biela - orech Belluno Elegante s 5 zásuvkami je vyrobená z masívnej fínskej borovice. Fínska borovica je prírodný a ušľachtilý materiál, ktorému náš nábytok vďačí za svoju krásu. Je pre nás mimoriadne dôležité, aby sa pri výrobe nábytku Belluno Elegante používalo len drevo z racionálneho a udržateľného poľnohospodárstva. Takto máte istotu, že nepoškodzujete životné prostredie.

Masívne drevo si vyžaduje náležitú starostlivosť. Predovšetkým sa vyhýbajte drsným handričkám a chemikáliám. Namiesto toho používajte na čistenie len vlhkú a mäkkú handričku. Vyhnite sa tiež umiestneniu nábytku v blízkosti vykurovacích zariadení. Drevený nábytok je navrhnutý tak, aby sa dal zostaviť sám. Ponúkame však možnosť montáže Vášho nábytku. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium