Drevenákrajina.sk

Toaletný stolík, borovica, farba biela - orech, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 214,14 € 249,00 € 214.14
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený toaletný stolík z masívu borovice Belluno Elegante

Máte radi pokojné večery, keď môžete sedieť pri toaletnom stolíku zabalená v mäkkom župane a natierať si tvár obľúbenou kozmetikou? Alebo ste fanúšičkou lenivých sobotných rán, keď si dáte kávu, nalíčite sa a idete na relaxačnú prechádzku? Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedala kladne, mali by ste čítať ďalej.

Priestor len pre Vás - biely toaletný stolík s doskou z orechového dreva je malý a elegantný kus nábytku. Je široký 93 cm a vysoký 85 cm. Hĺbka je 44 cm. Vďaka tomu môžete vytvoriť útulný súkromný priestor na starostlivosť aj v malej spálni alebo šatni.

Funkčná zásuvka - pod vrchnou doskou z orechového dreva sa nachádza pôvabná zásuvka vybavená okrúhlymi rukoväťami vo farbe starého zlata. Je to praktický priestor na uloženie všetkej kozmetiky a šperkov. Zásuvka má systém tichého zatvárania, takže sa zatvára s príjemným zaklopaním.

Romantický toaletný stolík do spálne

Drevený toaletný stolík Belluno Elegante bol vyrobený z kvalitnej fínskej borovice, ktorá zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči poškodeniu. Vďaka použitému prírodnému drevu je jemná štruktúra dreva cítiť pod prstami. Okrem toho bude toaletný stolík vo Vašom interiéri šíriť jemnú vôňu dreva, ktorú by ste od nábytku z obyčajných dosiek očakávali márne.

Povrch stolíka bol natretý ekologickou vodou riediteľnou farbou v teplom krémovo bielom odtieni. Vrchná časť stolíka má naopak tmavej orechovej farby. Táto kontrastná kombinácia dodáva toaletnému stolíku sofistikovaný a jedinečný charakter. Pokrytie farby je 85 %, čo znamená, že štruktúra dreva a suky sú stále mierne viditeľné. Kovové rukoväte v starožitnej zlatej farbe sú štýlovým doplnkom celku. Čelá zásuviek a dosky toaletného stolíka sú zdobené jemnými vlysmi, ktoré zdôrazňujú provensálsky charakter celku.

Starostlivosť o toaletný stolík z masívu borovice

Pri výbere dreva na náš nábytok venujeme osobitnú pozornosť tomu, aby pochádzalo z racionálneho a udržateľného pestovania. Okrem toho náš nábytok natierame ekologickými farbami na báze vody. Môžete si tak byť istí, že toaletný stolík, ktorý bude zdobiť Váš interiér, bol vytvorený bez poškodenia životného prostredia. Ak chcete, aby vydržal, musíte sa oň starať. Vyhnite sa drsným hubkám a chemikáliám, ktoré poškodzujú povrch. Stačí Vám vlhká, mäkká handrička. Uistite sa tiež, že nábytok je umiestnený na rovnom povrchu, mimo vykurovacích zariadení. Drevený nábytok je navrhnutý tak, aby ste si ho mohli zmontovať sami, ale ponúkame aj montážne služby. Ak si ho chcete objednať, kontaktujte náš zákaznícky servis. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Technické údaje

Šírka 93 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 44 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Hmotnosť 17 kg
Čas montáže 2 osoby 1-2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium