Konferenčný stolík malý, borovica, farba biela - prírodná borovica, séria Belluno Elegante
Technické údaje
| Šírka | 70,2 cm |
| Výška | 48 cm |
| Dĺžka | 70,2 cm |
| Materiál | Finská borovica |
| Séria nábytku | Belluno Elegante |
| Farba | Biela - prírodná borovica |
| Farebný odtieň | RAL 9010 |
| Farebné krytie | 85% |
| Povrch | Polomatný |
| Dokončenie | Farba na báze vody |
| Počet políc | 1 polica |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Čas montáže | 2 osoby 1-2 hod. |
| Záruka | 24 mesiacov |
Popis
Drevený malý konferenčný stolík z masívu borovice Belluno Elegante
Ak hľadáte praktický a štýlový prvok, ktorý skvele doplní Vašu obývačku v provensálskom, rustikálnom alebo klasickom štýle, potom sa s predstavovaným kusom nábytku určite zoznámte. Konferenčný stolík do obývacej izby v bielej farbe zo série Belluno Elegante je perfektnou voľbou, ktorá je kompaktným, módnym a funkčným riešením. Skvele sa bude hodiť na každodenné použitie, ozdobí každú obývaciu izbu a bude dokonalým spoločníkom každej sedacej súpravy.
Biely konferenčný stolík s policou - cítite blízkosť prírody
Biely konferenčný stolík s policou je nielen krásny, vzhľadovo atraktívny a pútavý - je taktiež perfektne vyrobený a precízne navrhnutý do najmenších detailov. Doska, nohy a polica v spodnej časti sú vyrobené z tvrdého borovicového dreva, ktoré sa vyznačuje predovšetkým vysokou tvrdosťou a hustotou. Vďaka tomu bez problémov vydrží mnoho rokov prevádzky a jeho povrch len málokedy vykazuje nejaké poškodenie ako sú škrabance či praskliny.
Celé telo konferenčného stolíka je stabilné a pevné, vďaka čomu sa pri používaní nekýve a dokonale rovnako dlhé nohy znižujú riziko bočného pohybu nábytku na rovnej podlahe. Vďaka tomu konferenčný stolík z borovice skvele zapadne medzi ľuďí, pre ktorých je dôležitá predovšetkým dlhá životnosť nábytku.
Konferenčný stolík z masívneho dreva - štýlový kus nábytku do každého interiéru
Konferenčný stolík z masívu je skvelý spôsob, ako zvýšiť funkčnosť Vašej obývačky a zlepšiť pohodlie Vášho každodenného života. Tento model je vybavený hornou stolnou doskou, na ktorú môžete položiť ľubovoľné dekorácie alebo odložiť šálku s kávou alebo tanier s dezertom. V spodnej časti je praktická polička, kam môžete uložiť veci, ktoré nemusia byť vždy hore. Biela farba korpusu je univerzálna, vďaka čomu sa skvele kombinuje s ostatnými a nadčasová, čo znamená, že nikdy nevyjde z módy ani napriek často sa meniacim trendom interiérového dizajnu.
Súbory na prevzatie: