Drevenákrajina.sk

Písací stôl jednoduchý, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 432,00 € 432.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.98
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL031B/D

Technické údaje

Šírka 130 cm
Výška 77 cm
Dĺžka 53 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Počet dvierok 1 dvierka
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 29 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevený písací stôl z masívu borovice Belluno Elegante

Vedeli ste, že dizajn Vášho pracovného priestoru do veľkej miery určuje jeho výsledky? Uistite sa, že je Vaša kancelária čistá a uprataná. Vyberte si klasický, dokonale navrhnutý nábytok, ktorý zvýši Váš pracovný komfort a následne aj Vašu kreativitu.

DEKOROVANÁ DOSKA - borovicová pracovná doska natretá dubom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú výrazné kontrasty a drevený nábytok. Ak Vás nudí biely nábytok, ideálnym riešením je pracovná doska z dubového dreva. Spája estetiku s praktickosťou.

TICHÉ ZATVÁRANIE - špičkové bežce zásuviek Hettich sú spoľahlivé a overené časom. Zabezpečujú stabilné uchytenie zásuvky a zároveň zabraňujú jej zabuchnutiu alebo náhodnému otvoreniu.

KOVOVÉ RUKOVÄTE - štýlové rukoväte v starožitnej zlatej farbe. Dokonalá dekorácia pre akýkoľvek kus nábytku. V tomto prípade ide o estetické vyvrcholenie celého konceptu, ktorým je kompletná kolekcia Belluno Elegante.

DEKORATÍVNY PODSTAVEC - správna opora a stabilita sú v živote mimoriadne dôležité. To isté platí aj pre nábytok. Nábytok s estetickou povrchovou úpravou a podopretý pevným základom má istotu úspechu.

Sofistikovaná farebná kombinácia stola

Nová verzia písacieho stola z borovicového dreva, ktorá sa dokonale hodí do malých interiérov a štýlových veľkých priestorov. Nábytok má povrchovú úpravu v teplej bielej farbe RAL 9010 s dubovou doskou. Je to kus nábytku, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov a vnesie do Vášho interiéru jedinečnú harmóniu. Neobvyklý písací stôl Belluno Elegante bol celý vyrobený z fínskeho masívu borovice a natretý ekologickou vodou riediteľnou farbou v teplej bielej farbe.

Maximálne pohodlie pri písacom stole

Borovica je ekologický materiál. Je ideálny na výrobu dreveného nábytku. Najmä jej fínska odroda, ktorá je tvrdšia a odolnejšia ako ruská borovica. Zásuvka je vybavená špičkovými zásuvkami Hettich s tichým systémom zatvárania, vďaka čomu je jej používanie čistým potešením. Ozdobné lišty a spodná lišta, tieto prvky sú symbolom provensálskeho štýlu. Za drevenými dverami sa nachádza polička, na ktorú si môžete odložiť svoje obľúbené knihy alebo zápisníky.

Frézovaná drevená doska s hrúbkou 5 cm je natretá dubovou farbou. Vnútro stola bolo raz natreté (bielené). Boky zásuviek sú vyrobené z nelakovanej borovice. Zadné časti a dná zásuviek sú vyrobené z vložiek HDF. Vkusné úchyty sú prvkom, ktorý nepochybne vynikne na bielom drevenom pozadí. Vďaka svojej starožitnej zlatej farbe dokonale ladia s doskou stola.

Správna údržba dreveného nábytku je nevyhnutná

Pri kúpe dreveného nábytku by ste mali brať do úvahy jeho prirodzený proces starnutia. Ide o drevený nábytok, takže časom sa môžu zviditeľniť suky a deformácie dreva. Vyhnite sa miestam s priamym UV žiarením a kontaktu s vykurovacím zariadením. Nepoužívajte drsné handričky ani výrobky, ktoré nie sú určené na drevo. Pri správnej údržbe sa budete z nábytku tešiť dlhé roky. Drevený stôl je zabalený a dodáva sa s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium