Drevenákrajina.sk

Vitrína ľavá úzka sklo, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 477,00 € 477.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.95
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL014B/DL

Technické údaje

Šírka 60 cm
Výška 190 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Úzka drevená vitrína s presklením z masívu borovice Belluno Elegante

Kombinácia elegancie a modernosti, nesmrteľná biela a farebný nádych v podobe ozdobného venca. Presne to, čo ste hľadali, úzka vitrína z kolekcie Belluno Elegante s dubovou doskou. Vytvorením vitríny, ktorá sa otvára na ľavú stranu, vzniká možnosť lepšieho prispôsobenia interiéru. Zmena taká banálna, a pritom toľko aplikácií!

DEKORAČNÁ DOSKA - hrubá drevená doska vo vitríne z dubového dreva. Opticky zosilnená doska s pevným rámom sa dokonale hodí do štýlových interiérov.

ELEGANTNÉ SKLO - do bielej vitríny z masívneho dreva sme pridali akcent prevzatý z provensálskeho štýlu, ozdobné zasklievacie korálky.

KOVOVÉ RUKOVÄTE - úhľadné malé rukoväte vo farbe starého zlata.

TICHÉ DOVIERANIE - zásuvky sú vybavené výsuvmi Hettich s tichým dovieraním. Dvere môžu byť dodatočne vybavené spomaľovacími brzdami, ktoré sú k dispozícii samostatne v našom obchode.

FRÉZOVANIE - dekoratívne frézovanie na hlavných prvkoch vitríny z borovice jej dodáva eleganciu.

DEKORATÍVNY PODSTAVEC - charakteristické pre sériu Belluno, podstavec s miernym zvlnením dodáva masívnemu drevu ľahkosť.

Výnimočná vitrína z borovicového masívu

Táto drevená vitrína má jednu funkčnú zásuvku vybavenú tichým zatváraním Hettich. Krehké sklenené dvierka vitríny sú ideálne na prezentáciu rodinných fotografií a dekorácií pre hostí. Plné dvere sú miestom, kam môžete odložiť veci, ktoré nechcete vystavovať. Vitrína je praktická a funkčná, vyrobená z kvalitnej fínskej borovice a natretá v súlade so súčasnými trendmi teplou bielou farbou (RAL 9010) s 85 % krycou schopnosťou na vodnej báze. Dopĺňajú ho dekoratívne prvky, ako je ozdobná dubová koruna, zlaté úchyty a vkusný podstavec, ktoré sú výrazné a jedinečné. Vďaka nim sa vitrína dokonale hodí do tradičných aj moderných interiérov. Dokonale sa hodí k ostatným kusom nábytku z kolekcie Belluno Elegante a môže byť aj skvelým doplnkom iných sérií.

Starostlivosť o masívne drevo je jednoduchá

Pri kúpe nábytku z dreva vždy berte do úvahy prirodzené procesy starnutia materiálu. Naša séria Belluno je natretá ekologickou farbou na vodnej báze s 85 % krycou schopnosťou, ktorá je fixovaná UV žiarením. Vnútri je skrinka raz natretá, t. j. obielená. Boky zásuvky nie sú lakované a zadná časť a dno zásuvky sú vyrobené z HDF. Pri údržbe dreveného nábytku je vhodné dodržiavať niekoľko pravidiel. Na čistenie by sa nemali používať hrubé utierky a kuchynské čistiace prostriedky - môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je čistiť vlhkou mäkkou handričkou. Odporúčame nevystavovať nábytok priamemu UV žiareniu a neumiestňovať ho do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium