Drevenákrajina.sk

Písací stôl, borovica, farba biela - dub, séria Marone

Dostupnosť: Čakanie na dodanie produktu
Jednotková cena: 549,00 € 549.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený písací stôl z masívu borovice Marone

Výberom dreveného písacieho stola z kolekcie Marone si môžete byť istí, že Váš kancelársky interiér získa praktický a krásne vyzerajúci kus nábytku. Borovicový masív, z ktorého bol výrobok vyrobený, je ošetrený bielym voskom, ktorý dodáva nábytku ďalšiu ochrannú vrstvu. Drevené dosky stolov boli natreté moridlom na vodnej báze. Nespornou výhodou je viditeľná kresba na povrchu nábytku. Biela farba v kombinácii s farbou prírodného dreva je veľmi obľúbeným riešením. Originálny vzhľad stola v kombinácii s funkčnosťou výrobku je úspechom v interiérovom dizajne.

Písací stôl Marone so zásuvkami do kancelárie a pracovne

Ak musíte často tráviť čas pri stole vykonávaním rôznych činností, od riešenia domácich úloh až po posielanie obchodných e-mailov, zvážte výhody nášho produktu. Kombinácia klasického dizajnu a funkčnosti bude vyhovovať ambicióznym ľuďom, ktorí majú radi štýlové riešenia. Niet pochýb o tom, že je oveľa lepšie pracovať na mieste, ktoré je príjemné, upratané a pekne zariadené. Drevený stôl Marone dodá interiéru svojím vzhľadom útulný charakter. Dokonale sa hodí do každej miestnosti, ktorá sa používa na prácu, napríklad do pracovne. Do troch zásuviek môžete uložiť veci, ktoré vytvárajú neporiadok, a otvorené priestory Vám umožnia dať stolu špecifický charakter podľa vkusu jeho majiteľa.

Ako sa správne starať o nábytok

Pri rozhodovaní o kúpe dreveného nábytku majte na pamäti jeho špecifické potreby. Dbajte na povrch, vyhýbajte sa silným čistiacim prostriedkom a drsným handričkám. Odporúča sa nevystavovať nábytok priamemu UV žiareniu a neumiestňovať ho do blízkosti vykurovacích zariadení. Treba si tiež uvedomiť, že starnutie dreva je úplne prirodzený proces.

Vaša objednávka Vám bude doručená v balíkoch spolu s návodmi a montážnymi prvkami.

Technické údaje

Šírka 124 cm
Výška 99 cm
Dĺžka 62 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Rukoväť Drevená
Pojazd zásuvky Kolieskový
Počet zásuviek 3 zásuvky
Hmotnosť 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium