Drevenákrajina.sk

Posteľ, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante, rozmer 180 x 200 cm

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru 28 - 42 dní
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 639,00 € 639.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.82609
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL020B

Technické údaje

Šírka 201 cm
Výška 95 cm
Dĺžka 214 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Hmotnosť 47 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená posteľ z masívu borovice Belluno Elegante 180 x 200 cm so zásuvkami

Pohodlný spánok, snívate o tom, že sa každé ráno zobudíte svieži a pripravení na ďalší deň? Potrebuješ miesto, kam sa budeš vracať každý večer. Posteľ Belluno Elegante bola vytvorená práve pre Vás. Vďaka pevnej a odolnej konštrukcii sa nemusíte vzdať zaujímavého dizajnu. Drevená posteľ Belluno Elegante je spolu s dobre zvoleným matracom tou správnou voľbou, ktorá vám zabezpečí pokojný a hlboký spánok. Vyrobili sme ju s ohľadom na Tých, ktorí si cenia pohodlie a jedinečný dizajn.

Posteľ sa predáva bez matraca a roštu, tieto produkty si môžete zakúpiť v našom obchode v sekcii: Rošty, Matrace.

ELEGANTNÉ FRÉZOVANIE - charakteristické pre sériu Belluno Elegante, podvaly pôsobia výnimočne a predstavujú provensálsky štýl.

PRÍRODNÉ DREVO - posteľ je dostatočne chránená ekologickou farbou a lakom na vodnej báze, aby bola 100 % bezpečná pre životné prostredie.

ELEGANTNÝ DOPLNOK - prírodná štruktúra a teplý biely odtieň vnesú do Vašej spálne provensálsky štýl.

Spálňová posteľ z bielej borovice zo série Belluno Elegante

Nezabúdajte, že posteľ nie je len miesto, kde spíme. Používame ho aj pri čítaní obľúbenej knihy, sledovaní filmu alebo pri zdriemnutí. Prírodné borovicové drevo, z ktorého je posteľ vyrobená, ju robí jedinečnou. Rozdielna štruktúra a rozloženie zrna podčiarkujú jej individuálny charakter. Fínska borovica je oveľa tvrdší a odolnejší materiál ako obľúbená ruská borovica. Okrem toho je pokrytá vrstvami vodou riediteľnej farby vytvrdzovanej UV žiarením. Používame prírodné, ekologické materiály, pretože ochrana životného prostredia nám nie je ľahostajná.

Opierka hlavy a opierka nôh postele sú bohato frézované, čo im dodáva šarm. Teplý odtieň bielej nenamáha oči ako chladnejšie farby. Posteľ Belluno z borovicového dreva sa dokonale hodí k ostatným kusom nábytku Belluno Elegante, ale môže byť aj samostatným doplnkom iných kolekcií.

Drevený nábytok, ako sa oň starať

Pri výbere bieleho dreveného nábytku majte na pamäti, že podlieha prirodzenému procesu starnutia. Je natretý ekologickou vodou riediteľnou farbou v teplom bielom odtieni s 85 % krytím a fixované UV svetlom. Vo vnútri je obielený jedným náterom. Pri čistení dreveného nábytku je potrebné dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé handričky alebo kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium