Drevenákrajina.sk

Vitrína úzká sklo, borovica, farba grafit - dub, séria Marone

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka po 30.09.2021
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 599,00 € 599.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Úzka drevená vitrína s presklením z masívu borovice Marone

Úzká drevená vitrína do jedálne zo série Marone Vám umožní uložiť riad, sklo, stolový riad alebo čajový servis. Sklenené dvierka umožňujú vystaviť dekoratívne predmety a zároveň ich chránia pred prachom. Drevená vitrína Marone je vhodná aj do obývačky, kde môže slúžiť ako domáci bar alebo knižnica. Dve výsuvné zásuvky môžete použiť na uloženie príborov alebo drobného príslušenstva.

Drevená vitrína Marone je natretá vodou riediteľnou farbou tmavej elegantnej grafitovej farby. Vzhľadom na neúplné pokrytie farbou zostáva viditeľné prirodzené zrno a suky. Vrchná časť nábytku, rukoväte dverí a zásuvky boli ponechané v prirodzenej farbe svetlého dubu. Dvierka a boky nábytku sú zdobené jednoduchým frézovaním. Sklo na dverách je zdobené pôvabnými šachovnicami. Frézované horné a dolné hrany dodávajú konštrukcii z masívneho dreva šarm a ľahkosť.

Úzka drevená vitrína zo série Marone

Nábytok z masívneho borovicového dreva sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou. Tvrdé, masívne drevo im dodáva pevnú a stabilnú štruktúru. Je veľmi odolný voči opotrebovaniu, poškriabaniu, znečisteniu a škvrnám. Drevený borovicový nábytok je zdravý aj pre človeka, pretože má pozitívny vplyv na kvalitu vzduchu v domácnosti. Vysoká kvalita, nadčasový šarm a prirodzený vzhľad sú vlastnosti, vďaka ktorým je drevený nábytok do obývačky alebo jedálne tak cenený. Drevená vitrína s presklením sa hodí do elegantného interiéru v klasickom štýle, do jednoduchého a prirodzeného škandinávskeho usporiadania a do miestnosti inšpirovanej retro estetikou.

Do akého interiéru sa hodí grafitový nábytok

Tmavý nábytok opticky oteplí miestnosť, čo je užitočné najmä v priestranných interiéroch s vysokými stropami. Nábytok z grafitového dreva je ideálnou voľbou pre prestavby podkrovia - rozbíja surový, industriálny štýl a zútulňuje priestor. Vitrína grafit - dub Marone si nájde svoje miesto aj v škandinávskom štýle, ktorý oceňuje prírodné drevo a sivú farbu.

Starostlivosť o drevo je naozaj jednoduchá záležitosť

Pri výbere nábytku z dreva je potrebné zohľadniť prirodzený proces starnutia materiálu. Je natretá ekologickou vodou riediteľnou farbou s 85 % krycou schopnosťou, fixovanou UV svetlom. Vo vnútri je obielená jedným náterom. Pri údržbe dreveného nábytku je potrebné dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé handričky alebo kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 79 cm
Výška 214 cm
Hĺbka 42 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Grafit - dub
Farebný odtieň RAL 7012
Farebné krytie 95%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Drevená
Pojazd zásuvky Kolieskový
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 1 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 49 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium