Drevenákrajina.sk

TV stolík 2.1 stredný sklo, dub, farba prírodný dub, séria Modern Loft

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 841,50 € 841.50
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Modern Loft
Kód produktu: PLMOL08S

Technické údaje

Šírka 160 cm
Výška 54 cm
Hĺbka 50 cm
Materiál Dub - kov
Séria nábytku Modern Loft
Farba Dubová
Povrch Polomatný
Dokončenie Olejovanie
Rukoväť Čierna anoda
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Čas montáže 2 osoby 2,5 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Stredný televízny stolík s presklením z masívu dubu Modern Loft

Pri zariaďovaní obývacej izby je vhodné oddeliť jednotlivé zóny - jedálenskú, obývaciu a zábavnú. V druhom prípade nemôže chýbať televízny stolík 2.1 Modern Loft. Sem môžete umiestniť veľký televízor, ale aj konzolu, kvety, dekorácie a zbierku kníh. Záleží len na Vás, ako ho chcete použiť. Televízny stolík dizajnom zodpovedá štýlu loft, ktorý kombinuje pevnú kovovú základňu s robustným dubovým korpusom a ozdobným skleneným čelom.  

Dubový TV stolík - multimediálna zóna v obývacej izbe

Pre nás ako výrobcu dreveného nábytku je výber materiálov mimoriadne dôležitý. Na výrobu televízneho stolíka sme použili prírodný dub, ktorý patrí medzi najodolnejšie a najtvrdšie dreviny, takže nábytok z neho si zachová svoj krásny vzhľad po mnoho rokov. Je to materiál, ktorý poteší svojimi prirodzenými zrnami a uzlami, ktoré boli zvýraznené pomocou olejovania. Dubový televízny stolík je krásny sám o sebe, takže jediným dekoratívnym prvkom je tu sklenená predná časť.

Televízor je pre mnohých ľudí nevyhnutnou súčasťou zariadenia miestnosti. Ak to platí aj pre Vás, oplatí sa zabezpečiť si ideálny priestor, kde môžete televízor vystaviť. Na pomoc prichádza praktický dubový TV stolík, na ktorý ho môžete umiestniť alebo na neho zavesiť. Má dlhú hornú časť, ktorá je ideálna na vystavenie dekorácií, rodinných fotografií alebo zelených rastlín. Voľný priestor môžete využiť na usporiadanie svojej zbierky diskov CD, DVD alebo kníh. Do zásuvky môžete uložiť dokumenty, káble, joysticky a zásobu batérií pre rôzne ovládače.

Stredne veľký TV stolík môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo spálne - všade tam, kde potrebujete priestor na uloženie a vystavenie televízora. V spoločnosti ďalších kúskov zo série Modern Loft vyzerá úplne dokonale.

TV stolík pre milovníkov dobrého filmu

Vďaka prirodzenej zlatistej farbe dubového dreva, ktorá bola zvýraznená olejovaním, sa mu nedá uprieť pôvab. Drevený televízny stolík 2.1 zaujme prirodzenými vlastnosťami dreva - povrch nábytku zdobia prenikavá krezba a suky. Dubový televízny stolík pod televízor je obohatený o pevnú kovovú základňu s nohami v čiernej anodovej farbe, ktorá korešponduje s jednoduchými kovovými rukoväťami.

Drevený nábytok si vyžaduje náležitú starostlivosť. Na čistenie stačí voda a mäkká handrička. Pokiaľ ide o jeho umiestnenie, treba mať na pamäti, že drevený nábytok pri silnom slnečnom žiarení mení farbu, preto ho neumiestňujte priamo k oknu, ale mimo zdrojov tepla (krby, kachle, radiátory).

Stredne veľký televízny 2.1 Modern Loft oddeľuje televíznu zónu v obývacej izbe a vytvára úložný a výstavný priestor. Usporiadanie môžete rozšíriť o ďalší nábytok zo série Modern Loft. Odporúčame Vám vytvoriť si vlastné kompozície s použitím nábytku so sklenenými čelom a nábytku vyrobeného výlučne z dubového dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium