Drevenákrajina.sk

TV stolík veľký sklo, dub, farba prírodný dub, séria Modern Loft

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 1 015,75 € 1015.75
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.98
Dodávateľ: Modern Loft
Kód produktu: PLMOL07S

Technické údaje

Šírka 200 cm
Výška 52 cm
Hĺbka 50 cm
Materiál Dub - kov
Séria nábytku Modern Loft
Farba Dubová
Povrch Polomatný
Dokončenie Olejovanie
Rukoväť Čierna anoda
Počet dvierok 2 posuvné čelá
Počet políc 2 police
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Veľký televízny stolík s presklením z masívu dubu Modern Loft

Ak práve zariaďujete svoj domov, oplatí sa začať s usporiadaním obývacej izby. Je to miesto, kde sa stretávame s rodinou a priateľmi a trávime večery pred televízorom. Preto je nevyhnutný televízor a k tomu veľký televízny stolík Modern Loft, ktorý poskytne priestor pre televízor, ale pomôže aj pri ukladaní drobných predmetov v obývacej izbe. Stolík je navrhnutý v surovom loftovom štýle, ktorý kombinuje pevnú kovovú základňu s odolným dubovým korpusom a ozdobnou sklenenou prednou časťou.

TV stolík pod televíziu pre milovníkov filmu

V našom sortimente sa zameriavame na nábytok z masívneho dreva, preto je loftový televízny stolík vyrobený z dubového dreva. Je to druh dreva s nadpriemernou odolnosťou a tvrdosťou, ktorý nevyžaduje ďalšie zdobenie a je krásny sám o sebe. Povrch nábytku zdobí prirodzená kresba dreva a nepravidelné suky a celý nábytok bol zvýraznený olejovaním.

Moderný televízny stolík poskytuje stabilnú základňu pre televízor s uhlopriečkou až do 70 palcov. Ak sa však rozhodnete zavesiť televíznu obrazovku nad televízny stolík, získate tak ďalší priestor na vystavenie dekorácií, rodinných fotografií alebo rastlín. Za posuvné čelá TV stolíka môžete ukryť dokumenty, rôzne predmety alebo iné drobnosti, ktoré sa v obývačke vždy oplatí mať po ruke. Vnútorná časť televízneho stolíka je tiež ideálnym miestom na káble, joysticky a DVD s obľúbenými filmami.

Veľký televízny stolík je určený do priestrannej pracovne alebo obývacej izby s oddeleným televíznym priestorom. Ak potrebujete menší TV stolík, naša séria Modern Loft obsahuje dva TV stolíky menších rozmerov. V kombinácii s iným nábytkom vyzerá ešte lepšie, preto si určite pozrite aj ďalší nábytok z tejto dubovej série.

Televizný stolík do obývačky, spálne a pracovne

Jednou z výhod dreveného TV stolíka je použitý prírodný materiál, ktorý v prvom rade poteší vzorom dreva - nepravidelnými vzormi a letokruhy. Práve tie boli zvýraznené pri olejovaní, ktoré ešte viac zvýraznilo zlatistú farbu dubového dreva. Televízny stolík stojí na pevnej kovovej základni s nohami v čiernej anodovej farbe, ktorá korešponduje s jednoduchými kovovými rukoväťami.

Ak chcete, aby nábytok vyzeral krásne dlhé roky, oplatí sa oň správne starať. Platia tu tri jednoduché pravidlá. Prvým je nepoužívať silné čistiace prostriedky, stačí vlhká handrička. Po druhé, neumiestňujte nábytok na priame slnečné svetlo, pretože vplyvom UV žiarenia stráca farbu. Po tretie, neumiestňujte nábytok do blízkosti zdrojov tepla (krby, kachle, radiátory).

Veľký TV stolík Modern Loft vyzerá úžasne aj samostatne, ale ak máte veľkú obývaciu izbu, môžete ho skombinovať s ďalším nábytkom zo série Modern Loft. Odporúčame Vám vytvoriť si vlastné usporiadanie pomocou nábytku so sklenenou prednou časťou a nábytku vyrobeného výlučne z dubového dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium