Drevenákrajina.sk

Vešiak vysoký, borovica, farba biela - dub, séria Marone

Dostupnosť: Čakanie na dodanie produktu
Jednotková cena: 235,00 € 235.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Marone
Kód produktu: 2SMAR28

Technické údaje

Šírka 69 cm
Výška 210 cm
Hĺbka 24 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 19 kg
Čas montáže 2 osoby 1 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevený vešiak z masívu borovice Marone

Či už bývate v centre mesta alebo na pokojnom predmestí, môžete si v interiéri vytvoriť útulnú atmosféru rustikálnej chalupy. Pri vstupe Vás privíta jemná vôňa prírodného dreva a teplo dreveného nábytku. Prvou miestnosťou, s ktorou sa vo svojom dome stretnete, je chodba. Nábytkom, ktorý nesmie chýbať, je drevený vešiak s tyčou do predsiene.

Prírodný materiál - vešiak do predsiene Marone je vyrobený z masívnej borovice. Tento materiál je obľúbený vďaka svojej ušľachtilosti a výnimočnej kráse. Vešiak do predsiene z borovicového dreva sa vyznačuje mierne nápadnou štruktúrou dreva a jemnou vôňou materiálu. To sú vlastnosti, ktoré sa v nábytku z dosiek hľadajú ťažko.

Biely voskovaný vešiak do predsiene - vešiak do predsiene z borovice Marone je potiahnutý bielym voskom s krycou schopnosťou 75 %. Vďaka nepriehľadnosti farby je na povrchu nábytku dokonale viditeľný vzor letokruhov a sukov dreva. Polička umiestnená v hornej časti panelu je v odtieni dubového dreva. Kontrastná farba rozbíja monotónnosť a dodáva stojanu dynamiku.

Funkčný veľký drevený vešiak do predsiene Marone

Vešiak do predsiene z borovicového dreva má praktickú hornú poličku, na ktorú môžete umiestniť rukavice, šály alebo čiapky. Tesne pod policou sa nachádza funkčná tyč. Môžete naň umiestniť vešiaky s bundami alebo kabátmi. Oblečenie uložené na vešiaku sa nemačká. Ak Vám však tento priestor nestačí, môžete použiť 4 háčiky nižšie.

Kombinácia bielych a dubových odtieňov borovice zdôrazňuje ušľachtilý charakter materiálu a jeho prírodný pôvod. Tieto farby dokonale ladia aj s jemným dizajnom. Minimalistický dizajn, ktorý sa obmedzuje na jemné frézovanie, robí z borovicového vešiaka do predsiene ideálny základ pre interiér v rustikálnom štýle. Dodá mu teplo a útulnosť. Okrem toho biela farba opticky zväčšuje a presvetľuje miestnosť. Vešiak je široký 78 cm a vysoký 214 cm. Hĺbka vešiaka je 24 cm.

Biely nábytok z prírodného borovicového dreva

Rustikálny vešiak do predsiene s tyčou je vyrobený z masívnej borovice. Nezabudnite, že borovicový nábytok si vzhľadom na svoj prírodný pôvod vyžaduje jemnú starostlivosť. Predovšetkým nepoužívajte chemikálie. Potrebujete len vlhkú a mäkkú handričku. Záves nevystavujte priamemu kontaktu s vykurovacími zariadeniami alebo UV žiareniu. Drevený nábytok podlieha procesom starnutia. To znamená, že kruhy a uzly budú časom viditeľnejšie. Je to však úplne prirodzený jav.

Vešiak do predsiene Marone je navrhnutý tak, aby sa dal namontovať sám. Ponúkame však možnosť objednať si dodatočnú montážnu službu.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium