Drevenákrajina.sk

Vitrína 1.3 sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 468,00 €

Štandardná cena: 585,00 €

468.00
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 585,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Marone
Kód produktu: 2SMAR04

Technické údaje

Šírka 108 cm
Výška 152 cm
Hĺbka 42 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Rukoväť Drevená
Počet dvierok 1 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 44 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená vitrína 1.3 s presklením z masívu borovice Marone

Vitrína z masívneho dreva Marone bola navrhnutá pre tých, ktorí chcú svojmu interiéru dodať skutočne rustikálny štýl. Je ideálny ako prvok obývacej izby, pracovne alebo chodby. Nasledujúci výrobok je vyrobený z masívneho dreva s povrchovou úpravou bielym voskom a horný okraj je morený vodou. Drevené prvky výrobku sú spojené klinovými spojmi (mikrokliny). Na povrchu nábytku možno pozorovať viditeľnú štruktúru vlákien. Vitrína z kolekcie Marone je vybavená tromi otvorenými policami, jednou sklenenou vitrínou s osvetlením a výklopným vekom.

Drevená vitrína do jedálne alebo obývačky

Predstavte si, že pozvete hostí do dokonale zariadenej obývačky. V prvom rade je to upratané miesto, ale zároveň vybavené kvalitným nábytkom. Naša vitrína do jedálne alebo obývačky môže plniť skvelú reprezentatívnu funkciu, pretože má až tri otvorené police, ktoré priamo ovplyvňujú výzdobu Vášho interiéru - je len na Vás, čo a ako umiestnite. Okrem toho má drevená vitrína Marone dve police za sklom s charakteristickým krížom, ktorý dodáva nábytku rustikálny nádych. Kedykoľvek môžete poličku rozsvietiť a odhaliť, čo sa v nej nachádza. Výklopné veko v spodnej časti nábytku je ideálne na odkladanie vecí, ktoré nechcete príliš ukazovať.

Umiestnenie a starostlivosť o prírodný nábytok

Upozorňujeme, že nábytok z prírodného dreva podlieha starnutiu. Ak budete dbať na správnu starostlivosť, môžete sa dlho tešiť z jeho krásneho vzhľadu. Používanie hrubých utierok a silných čistiacich prostriedkov môže poškodiť povrch. Pri zariaďovaní interiéru zohľadnite umiestnenie nábytku, pretože vystavenie priamemu UV žiareniu alebo vykurovacím systémom môže mať naň nepriaznivý vplyv. Drevený nábytok Vám zašleme v balíkoch vrátane návodov a montážnych prvkov. Vzhľadom na použitie prírodného dreva podlieha nábytok procesom starnutia. Po určitom čase môžu byť uzly viditeľnejšie a zmeniť farbu.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium