Drevenákrajina.sk

Vitrína ľavá 2D nízka sklo, dub, farba prírodný dub, séria Divisione

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 1 515,00 € 1515.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Technické údaje

Šírka 103 cm
Výška 152 cm
Hĺbka 43,5 cm
Materiál Dub
Séria nábytku Divisione
Farba Dubová
Povrch Polomatný
Dokončenie Olejovanie
Počet dvierok 4 dvierka
Počet políc 6 polic
Hmotnosť 90 kg
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Ľavá nízka drevená vitrína s presklením z masívu dubu Divisione

Každý potrebuje zmenu, preto nie je prekvapujúce, že tieto zmeny často zahŕňajú výmenu nábytku a dekoratívnych predmetov. Ak hľadáte nový nábytok do obývačky a tentoraz chcete staviť na nábytok z masívneho dreva, odporúčame Vám sériu Divisione, ktorá zaujme jednoduchým, nadčasovým dizajnom a jedinečným štýlom. Medzi nábytkom nájdete ľavostrannú nízku 2D vitrínu Divisione, ktorú možno umiestniť na ľavú stranu nábytkovej zostavy alebo samostatne. Štandardne je zdobená viditeľným zrnom, prenikavými sukmi a osvetlením, ktoré podčiarkuje moderný štýl vitríny. 

Dubová vitrína do obývacej izby v modernom štýle

Pozrime sa na konštrukciu nábytku. Jednoduchá geometrického tvaru vitrína bola vyrobená z prírodného dubového dreva. Tvrdý, odolný a úžasne krásny druh. Preto je dubová vitrína nielen pevná, ale aj nápadná, pretože jej povrch je pokrytý letokruhmi a sukmi, ktoré nahrádzajú mnohé ozdobné detaily. 

Pre Tých, ktorí zbierajú knihy alebo suveníry z dovoleniek, a tiež pre Tých, ktorí majú veľa dokumentov, účteniek, bola vytvorená štýlová vitrína so sklom. Za plné čelá môžete ukryť rôzne dokumenty, riad alebo iné predmety dennej potreby. Sklenená predná časť je ideálna na vystavenie zbierky kníh, dekoratívnych sviečok a váz po rodičoch. Osvetlenie umiestnené za sklom vytvára v interiéri jedinečnú atmosféru a osvetľuje aj obsah vitríny. Pohodlné používanie zabezpečuje príslušenstvo s tichým zatváraním. Nízka horná časť poskytuje priestor na umiestnenie svietidla alebo kvetináča.

Ľavá 2D nízka vitrína opticky uzatvára ľavú časť väčšej kolekcie nábytku. Môžete ju umiestniť do spoločnosti iného nábytku, samostatne alebo v spoločnosti veľkej rastliny, ako je Ficus. Vďaka svojim rozmerom sa zmestí aj do podkrovia, pokiaľ je priestor pod sklonom aspoň 160 cm.

Drevená vitrína z masívu dubu s podsvietením

Dizajn je úžasný a dostatočne univerzálny na to, aby ste mohli nábytok ľubovoľne umiestniť do moderného, industriálneho aj klasického prostredia. Všimli ste si zlatistú farbu? Je to výsledok procesu olejovania, ktorý zvýrazňuje zlatistú farbu dubu a zároveň zvýrazňuje jeho štruktúru a suky. Krásna kresba dreva je ozdobou dubovej vitríny. Kartáčovaný pás, ktorý je odsadený od čelnej strany, má tiež dekoratívnu úlohu. Nábytok sa pohodlne používa vďaka systému mäkkého zatvárania.

Ako predĺžiť krásny vzhľad nábytku? Dôkladnou starostlivou o jeho povrch. Použite na to mäkkú handričku z mikrovlákna a vodu. Vyhnite sa silným čistiacim prostriedkom, a ak chcete použiť čistiace prostriedky, vyberte si tie, ktoré sú určené na drevený nábytok. Nechcete poškodiť nábytok? Umiestnite ho mimo zdrojov tepla, ako sú kachle, krby a radiátory.

Ľavostranná nízka vitrína Divisione môže úspešne stáť samostatne, ale jej plnú funkčnosť oceníte vo väčšom usporiadaní. Na tento účel použite iný nábytok zo série Divisione, ktorý nájdete na našej webovej stránke. Vytvorte si vlastné usporiadanie v modernom štýle.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium