Drevenákrajina.sk

Vitrína pravá 2D sklo, dub, farba prírodný dub, séria Divisione

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 1 469,25 € 1 959,00 € 1469.25
Najnižšia cena behom 30 dní pred akciou: 1 469,25 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Pravá drevená vitrína s presklením z masívu dubu Divisione

Ak zariaďujete obývačku alebo jedáleň, viete, aká dôležitá je jej funkčnosť. Je to miesto, kde si oddýchneme, stretneme sa s členmi domácnosti, ale aj prijmeme hostí. Preto je veľmi dôležité vybrať si nábytok, ktorý spĺňa očakávania všetkých používateľov. Ak si chcete v obývacej izbe vytvoriť priestor na vystavenie získaných ocenení, obľúbených kníh alebo suvenírov z dovolenky, nezabudnite na vitrínu Divisione. Jednoduchý a nadčasový dizajn doplní moderné aj klasickejšie interiéry.  

Dubová drevená vitrína ideálna do obývacej izby a jedálne

Dubová vitrína je vyrobená zo 100 % dreva a má pevnú vnútornú základňu. Prečo? Dub je považovaný za jeden z najtvrdších a najodolnejších materiálov, takže nábytok z neho má aj tieto vlastnosti. Jeho hlavnou hodnotou je okrem trvanlivosti prirodzená krása nepravidelných zŕn a uzlov, ktoré sú viditeľné na povrchu. Keď sú naolejované, sú ešte viac viditeľnejšie.

Vysoká 2D vitína je rozdelená na dve časti. Na pravej strane sú sklenené panely, za ktorými môžete vystaviť rodinné pamiatky, dekorácie a sošky. Ich správnu prezentáciu zabezpečuje štandardne dodávané osvetlenie. Na ľavej strane, za plnou prednou časťou, sa nachádzajú skryté police, ktoré sú ideálne na dokumenty, fľaše s obľúbeným nápojom alebo iné predmety, ktoré sa oplatí ukryť. K dispozícii sú taktiež zásuvky vhodné na káble, nabíjačky alebo rôzne predmety.

Dvojdverovú pravú vitrínu možno umiestniť na pravú stranu miestnosti, čím sa celá kompozícia štýlovo "uzavrie". Umiestnite ju do spoločnosti televízneho stolíka, úzkej vitríny alebo komody.

Starostlivosť o drevenú vitrínu z masívu dubu

Okrem starostlivého výberu surovín je dôležitá aj správna povrchová úprava. Krásny dub by sa mal zvýrazniť, nie zakryť, preto odporúčame namiesto farby použiť lak alebo olej. Olejovanie dodá drevu zlatistú farbu a zvýrazní jeho prirodzené vlastnosti - nepravidelné letokruhy a suky. Dekoratívnu úlohu zohráva kartáčovaný pás odsadený od zvyšku masívneho dreva. Na pohodlné používanie vitríny so zásuvkami sme použili systém tichého zatvárania.

Je krásna, to je pravda, ale ako dosiahnuť, aby drevená vitrína zostala taká krásna dlhé roky? Predovšetkým ju neumiestňujte do blízkosti radiátorov, kachlí a krbov alebo na veľmi slnečné miesta. Pokiaľ ide o starostlivosť, vyhýbajte sa silným prípravkom. Odporúčame použiť vodu a handričku z mikrovlákna, ktorá nepoškodí povrch nábytku.

Pravostranná vitrína Divisione je jedným z mnohých kusov nábytku zo série. Vyberte si úzku vitrínu, jeden z troch televíznych stolíkov alebo komodu, skombinujte ich navzájom a vytvorte kompletné zariadenie interiéru. Pozrite sa, čo sme pripravili v záložke série Divisione.

Technické údaje

Šírka 103 cm
Výška 207 cm
Hĺbka 43,5 cm
Materiál Dub
Séria nábytku Divisione
Farba Dubová
Povrch Polomatný
Dokončenie Olejovanie
Počet dvierok 4 dvierka
Počet políc 9 polic
Hmotnosť 117 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium