Drevenákrajina.sk

Vitrína ľavá úzka sklo, dub, farba prírodný dub, séria Divisione

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 1 239,00 € 1239.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.74062
Dodávateľ: Divisione
Kód produktu: ZIDIV01L

Technické údaje

Šírka 63 cm
Výška 207 cm
Hĺbka 43,5 cm
Materiál Dub
Séria nábytku Divisione
Farba Dubová
Povrch Polomatný
Dokončenie Olejovanie
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 5 polic
Hmotnosť 77 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Úzka drevená vitrína s presklením z masívu dubu Divisione

Pri zariaďovaní interiéru nie je dôležitá len estetika, ale aj funkčnosť. Preto bola vytvorená vysoká drevená vitrína Divisione, ktorá spĺňa požiadavky na skladovanie a vystavovanie. Toto jednoduché masívne drevo sa vyznačuje výraznými vzormi a sukmi, jemne zaoblenými hornými hranami a osvetlením nielen interiéru vitríny, ale aj jej čelných plôch. Všestranný, jednoduchý štýl série Divisione sa hodí do moderných aj klasickejších interiérov.  

Dubová vitrína do jedálne a obývacej izby

Na výrobu dreveného nábytku sa použil prírodný dub. Tento druh dreva sa vyznačuje nadpriemernou pevnosťou, tvrdosťou a odolnosťou, čo je pravdepodobne dôvod, prečo sa tak ľahko používa na výrobu dverí, podláh a nábytku. Dubová vitrína je zdobená viditeľným vzorom a sukmi, ktoré môžete obdivovať na povrchu. Olejovanie, ktorým bola ošetrená, ich zvýrazňuje a podčiarkuje.

Aký nábytok by nemal chýbať vo Vašej obývačke? Ak ste vymenili vitrínu, čaká na Vás drevená vitrína zo série Divisione. Sklenená vitrína slúži nielen na vystavovanie, ale aj na skladovanie. Dokumenty, šanony, káble a nabíjačky môžete uložiť do spodnej časti nábytku, kde sa nachádzajú dve priestranné zásuvky. Máte nejaké doplnky alebo dekorácie, ktorými sa chcete pochváliť? Sklenená predná časť umožňuje vystaviť Vaše poklady a zároveň ich chráni pred usadzovaním prachu. Štandardné osvetlenie ich zvýrazní a zároveň dodá interiéru jedinečnú atmosféru. Vďaka tomuto rozdeleniu interiéru môžete vitrínu úspešne umiestniť do obývačky, jedálne a pracovne, teda všade tam, kde potrebujete malú vitrínu a dostatok miesta na dokumenty alebo dekorácie.

Úzka vitrína sa zmestí všade tam, kde ju potrebujete. Nezaberá veľa miesta, ale vytvára dostatok úložného a výstavného priestoru. Ľavostranná vitrína krásne "dotvára" kompozíciu nábytkovej zostavy. Kombinujte ju s ďalšími prvkami zo série Divisione.

Osvetlená vitrína - ideálny priestor na knihy a dekorácie

Nie je možné prejsť okolo nej ľahostajne. Prečo? Povrch nábytku má krásnu, nepravidelnú, ale prirodzenú kresbu, ktorá sa zvýraznila počas procesu olejovania. Nábytok tak získa zlatistú farbu a ešte viac vynikne kresba dreva. Kartáčované lišta zasa zaručuje, že štruktúru dreva je cítiť pod prstami.

Pri starostlivosti o nábytok je dôležité postupovať šetrne a pravidelne. Namiesto silných chemických prípravkov stačí na čistenie mäkká handrička z mikrovlákna navlhčená vodou. Ak trváte na použití čistiacich prostriedkov, vyberte si šetrné prostriedky určené len na drevo. Nezabudnite že drevený nábytok neumiestňujeme v blízkosti zdrojov tepla (radiátory, krby, kachle) alebo na veľmi slnečnom mieste. Nábytok môže vplyvom UV žiarenia stratiť svoju farbu.

Ľavostrannú vitrínu Divisione možno začleniť do väčšej zostavy nábytku alebo ju umiestniť samostatne k jednej z priečok. Je dokonalým doplnkom ku komodám, TV stolíkov a iných vitrín, ktoré nájdete v sérií Divisione.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium