Drevenákrajina.sk

Vitrína ľavá úzka sklo, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 477,00 € 477.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL014BL

Technické údaje

Šírka 60 cm
Výška 190 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Úzka drevená vitrína s presklením z masívu borovice Belluno Elegante

Už ste si kúpili komodu, šatníkovú skriňu a knihovňu, ale stále Vám v izbe chýba niečo, čo by Vám urobilo radosť. Odpoveďou na Vaše potreby bude úzka vitrína zo série Belluno Elegante. Vďaka možnosti zvoliť si smer otvárania dverí, ktorú sme Vám poskytli pri vytváraní tejto konkrétnej verzie, je ešte vhodnejšia do Vášho interiéru. Pozrite sa na podrobnosti.

OZDOBNÝ VENIEC - vrchná časť vitríny z borovicového dreva je zakončená 5 cm hrubým vencom, ktorý je starostlivo a dôkladne vyrobený, aby jej dodal špecifický charakter.

KOVOVÉ RUKOVÄTE - rukoväte v starožitnom striebre svojou jednoduchosťou podčiarkujú sériu vitrín Belluno Elegante a dokonale ladia s jej provensálskym charakterom.

ELEGANTNÉ SKLO - za decentnými sklenenými dvierkami vitríny sa nachádzajú dve priestranné police, na ktoré sa určite zmestia smaltované alebo rodinné pamiatky.

TICHÉ ZATVÁRANIE - vodiace lišty použité so systémom tichého zatvárania sú čerešničkou na torte tejto vitríny z borovice zo série Belluno Elegante.

FRÉZOVANIE - provensálsky štýl nie je len nesmrteľná biela, ale aj jemné frézovanie, na ktoré sme sa zamerali pri navrhovaní tejto veľmi pôvabnej vitríny.

DEKORATÍVNY PODSTAVEC - celok dopĺňa spodný podstavec, jemne frézovaný, vďaka ktorému vitrína pôsobí elegantne a decentne.

Výnimočná úzka drevená vitrína z masívnej borovice

Drevená vitrína má jednu zásuvku vybavenú systémom tichého zatvárania Hettich. Sklenené dvierka sú ideálne na vystavenie babičkiných kryštálov alebo fotografií Vašich detí, zatiaľ čo plné dvierka môžete použiť na umiestnenie riadu alebo predmetov, ktoré nechcete nevyhnutne ukazovať hosťom.

Je priestranná a funkčná, vyrobená z kvalitného borovicového dreva a natretá teplou bielou farbou (RAL 9010). Hrubá ozdobná koruna v bielej farbe, strieborné rukoväte a elegantný podstavec sú výraznými a jedinečnými dekoratívnymi prvkami. Vďaka nim vitrína dokonale zapadne do tradičného interiéru. Samozrejme, hodí sa k ostatným kusom nábytku zo série Belluno Elegante, ale môže byť aj skvelým doplnkom k iným sériám.

Starostlivosť o vitrínu z masívneho dreva je jednoduchá

Pri kúpe nábytku z dreva by ste mali vždy zohľadniť prirodzený proces starnutia materiálu. Naša vitrína je natretá ekologickou vodou riediteľnou farbou s 85 % krycou schopnosťou, fixovanou UV svetlom. Vnútro vitríny je raz natreté - bielené, boky zásuvky nie sú natreté. Zadná časť a dno zásuvky sú vyrobené z HDF. Pri údržbe dreveného nábytku sa oplatí dodržiavať niekoľko pravidiel. Na čistenie by sa nemali používať hrubé utierky a kuchynské čistiace prostriedky, môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je umývať ich vlhkou mäkkou handričkou. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium