Drevenákrajina.sk

Vitrína úzka sklo, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 477,00 €

Štandardná cena: 530,00 €

477.00
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 459,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Technické údaje

Šírka 60 cm
Výška 190 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Úzka drevená vitrína s presklením z masívu borovice Belluno Elegante

Potrebujete miesto na riad, zbierku kníh alebo suveníry z dovolenky? Hľadáte vitrínu, ktorá bude vkusná, ale zároveň zabezpečí, že sa na predmety v krátkom čase nezapráši. A vy ste ju našli. Úzka drevená vitrína Belluno Elegante Vám ponúka nielen dobrý vzhľad, ale aj sklenenú vitrínu, ktorá je ideálna na vystavovanie, zásuvku a skrinku s plnými dvierkami, ktoré sa postarajú o Vaše súkromie. Čo viac si môžete od vitríny priať. Povieme Vám: jemné ornamenty, elegantné gombíky a pocit ľahkosti!

VRCHNÝ VENIEC - je vyrobený z prírodného dreva fínskej borovice a je v provensálskom štýle.

ELEGANTNÉ POLICE - za sklenenými dvierkami drevenej vitríny sa nachádzajú dve police, na ktorých je vystavená naša krásna keramika.

KOVOVÉ RUKOVÄTE - vkusné okrúhle rukoväte vo farbe stareho striebra sú len moderným štýlom, ktorý sa hodí k bielej farbe.

TICHÉ ZATVÁRANIE - používanie vitríny už nebude také hlučné vďaka výsuvom Hettich s nainštalovaným systémom tichého zatvárania.

FRÉZOVANIE - zavedené frézovanie v zásuvke a dvierkach nám umožňuje kombinovať ďalší nábytok zo série Belluno Elegante v našej obývačke.

DEKORATÍVNY PODSTAVEC - biely drevený podstavec dopĺňa krásnu vitrínu, je ľahký a nepreťažuje interiér.

Úzka vitrína z masívneho dreva zo série Belluno Elegante

Biela úzka vitrína zo série Belluno Elegante je jedinečný kus nábytku. Je vyrobená z kvalitného fínskeho borovicového dreva a natretá ekologickou farbou v teplom bielom odtieni, takže sa dokonale hodí do rôznych typov interiérov a dodáva im teplo v kombinácii s jemnou eleganciou. Vďaka hrúbke políc a dobre navrhnutým nábytkovým nohám je vitrína z masívneho borovicového dreva odolná a pevná bez toho, aby stratila pocit ľahkosti. Bežce Quadro použité v skrini zaisťujú výnimočne tiché používanie.

Drevená vitrína Belluno Elegante je veľmi funkčný kus nábytku. Vďaka kombinácii presklenej skrinky zdobenej ševrónmi, troch políc so zásuvkou na drobnosti a plnej skrinky s jednou policou sa do vitríny zmestí veľa predmetov. Umožní Vám zobraziť niektoré veci a iné skryť. Táto kombinácia je veľkou výhodou vitríny.

Vďaka svojmu univerzálnemu a nadčasovému vzhľadu sa biela vitrína dokonale hodí do rôznych typov miestností: môže slúžiť ako miesto na suveníry alebo knihy v obývačke alebo spálni. Môže sa použiť aj ako príborník v kuchyni a jedálni alebo ako kus nábytku na privítanie hostí v predsieni. Šírka drevenej vitríny (približne 60 cm) je bez ohľadu na jej účel veľmi prispôsobivá a umožňuje jej jednoduché začlenenie do interiéru. Drevená vitrína sa dokonale hodí k nábytku zo série Belluno Elegante alebo ako zaujímavý doplnok k iným kolekciám.

Starostlivosť o drevo je naozaj jednoduchá

Pri výbere nábytku z dreva je potrebné zohľadniť prirodzený proces starnutia materiálu. Je natretý ekologickou vodou riediteľnou farbou s 85 % krycou schopnosťou, fixovanou UV svetlom. Vo vnútri je obielená jedným náterom. Pri údržbe dreveného nábytku je potrebné dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé handričky alebo kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium