Drevenákrajina.sk

Závesná tyč pre skriňu Ravello 100 cm, séria Ravello

RAVELLO (13).jpg
  • zľava
  • Novinka
Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 18,75 €

Štandardná cena: 25,00 €

18.75
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 25,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.99
Dodávateľ: Ravello
Kód produktu: ZIRAVD100

Technické údaje

Šírka 100 cm
Séria nábytku Ravello
Hmotnosť 3 kg
Čas montáže 1 osoba 2 min.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Predložená kovová šatníková tyč je vynikajúcim doplnkom, ktorý dopĺňa interiér šatníkových skríň z kolekcie Ravello ukrývajúcich moderné jednotky s elegantným dizajnom. Tento prvok zvyšuje funkčnosť nábytku a umožňuje lepšiu organizáciu interiéru, čo sa prejavuje vo väčšom komforte používania nábytku. Tyč umožňuje pohodlné zavesenie oblečenia na vešiaky, čo je zároveň estetické riešenie chrániace oblečenie pred opotrebovaním alebo poškodením.

Šatníkový tyč vyrobený z metalu - odolný na dlhé roky

Vždy sa oplatí venovať pozornosť kvalite spracovania, a to aj pri drobnostiach, ktorých kvalita sa zdá byť málo dôležitá. Prezentovaný šatníková tyč z metalu 100 cm je príkladom toho, že kvalitné spracovanie si všimnúť aj prísne praktické veci. Doplnok má predovšetkým hladký vonkajší povrch bez akýchkoľvek nerovností, ktoré by mohli spôsobiť skákanie oblečenia na vešiakoch. Navyše svojou dĺžkou perfektne sedí na korpus skrine a montáž pomocou základného náradia by nemala spôsobovať žiadne problémy. Lišta si zachováva svoju estetiku po mnoho rokov po inštalácii – aj napriek intenzívnemu využívaniu jej hladkého povrchu.

Šatníková tyč do šatníka - nenahraditeľný prvok pre pohodlné uloženie oblečenia

Šatníková tyč venovaná modelom z kolekcie Ravello ponúka široké možnosti využitia. Môžete naň zavesiť oblečenie vrátane šiat, oblekov a súprav. To však nie je všetko. Umožňuje tiež zavesiť špeciálne vešiaky, na ktoré pohodlne uložíte doplnky, kabelky alebo spodnú bielizeň. To umožňuje personalizáciu interiéru šatníka a komfort používania zabezpečuje úplne hladký povrch tyče, po ktorom nie je problém presúvať jednotlivé vešiaky.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium