Skriňa 4D, dub, farba prírodný dub, séria Ravello
Technické údaje
| Šírka | 206 cm |
| Výška | 219 cm |
| Hĺbka | 58 cm |
| Materiál | Prírodné dubové drevo |
| Séria nábytku | Ravello |
| Farba | Dubová |
| Povrch | Polomatný |
| Dokončenie | Olejovanie |
| Rukoväť | Čierna |
| Počet dvierok | 4 dvierka |
| Počet políc | 2 police |
| Hmotnosť | 265 kg |
| Čas montáže | 2 osoby 3-4 hod. |
| Záruka | 24 mesiacov |
Popis
Drevená skriňa 4D z masívu dubu Ravello
Pri hľadaní dokonalého kusu nábytku do spálne stojí za to venovať pozornosť tomuto modelu skrine. Modulárna štvordverová skriňa do spálne zo série Ravello poskytne dostatok úložného priestoru a skvele sa bude vynímať v každej spálni alebo šatni. Tento kus nábytku zaujme svojim šarmom, jedinečnosťou a funkčnosťou. Je vybavená náladovým osvetlením, ktoré po zotmení dokonale ozdobí interiér a uľahčí používanie skrine.
Štvordverová dubová skriňa - organizácia a štýl v jednom
Drevená 4D šatníková skriňa z kolekcie Ravello nielen skvele vyzerá - je tiež odolná, pevná a robustná, vďaka čomu si dlho zachová svoj štýl. Je to dané typom použitých materiálov, vrátane dreva – prírodného dubu, ktorý je podrobený procesu olejovania, čo má na starosti spevnenie a ochranu jeho štruktúry. Dubová 4D skriňa sa skladá z dvoch korpusov. Každý korpus skrine obsahuje policu a závesnú tyč. Olejovanie je pružné, nepraská ani sa nelúpe a účinne chráni celý povrch pred väčšinou poškodenia.
O kvalite modelu skrine svedčí aj kovanie, vrátane pántov Hettich vybavených komfortným systémom tichého zatvárania a kovových rukovätí s práškovým nástrekom v krásnej tmavo čiernej farbe. Skriňa je stabilná vďaka použitiu 2 cm hrubých drevených masívnych dosiek a o komfort pri používaní sa starajú otvory pre police v plnej výške usporiadané vo vnútornom priestore skrinky. LED podsvietenie je energeticky úsporné a efektívne.
Modulárna skriňa do spálne - nadčasová elegancia pre Váš priestor
Modulárna skriňa do spálne 4D Ravello je ponukou pre milovníkov nábytku z prírodných materiálov. Teplé farby v zlatistom odtieni dokonale kontrastujú s čiernymi akcentmi v podobe horizontálnych lamiel, ktoré pôsobia štýlovo a elegantne. Viditeľné letokruhy a suky dreva dodávajú celej skrini na pôvabe a zaručujú, že Vami vybraný kus nábytku bude jedinečný a neopakovateľný. Vnútri môžete úspešne uložiť oblečenie a doplnky celej rodiny, rovnako ako ďalšie predmety, ktoré nechcete mať navrchu, vďaka čomu bude Váš interiér uprataný.
Každý kus nášho nábytku je jedinečný, vyrobený z iného kusu dreva, takže jeho vzhľad sa môže líšiť od vzhľadu na fotografiách.
Snažíme sa verne zobraziť farby, hoci sa môžu vyskytnúť mierne rozdiely v odtieňoch, ktoré okrem iného závisia od rôznych partií dreva, nastavenia monitora.
Ak si vyberiete možnosť s montážou, skriňa sa vzhľadom na svoje rozmery bude montovať u zákazníka na mieste.
Súbory na prevzatie: